Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maveric

Problem z CutScenkami w grach

Polecane posty

Otóż mam pewien problem. Gdy włączają mi się Cutscenki w grach (korzystające z przygotowanych plików, a nie aktywnych animacji postaci w grze), widok zaczyna być nie do zniesienia. Masa zakłóceń, straszne przycięcia, problemy z dźwiękiem. Taki problem u mnie występuje między innymi w Call of Juarez (obydwie części, ale w dwójce jest gorzej) i Ninja Blade. Potrafi mi ktoś pomóc? Czy to jest wina kodeków? Przed instalacją Wina XP (kiedy miałem Vistę) wszystko było OK. Korzystam z kodeków FFD.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest coś nie tak z kodekami właśnie. Generalnie im mniej kodeków w systemie tym lepiej, ale należy dbać również, by kodeki były aktualne. Możesz spróbować odinstalować wszystkie kodeki i zobaczyć jak to będzie wtedy wyglądało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałeś nawet jaki masz sprzęt. podaj model płyty głównej, karty graficznej (oraz wersje sterownika, jak dasz rade), procesora. ile masz i jakiego rodzaju pamięć RAM? zasilacz? jakich kodeków używasz i jakiej wersji. sprawdź i daj znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie, ale kolega Sevard postanowił mi zrobić kawał i bez ostrzeżenia zablokować mnie na kilka dni.

Karta graficzna Saphire Radeona (512 mb).

Procek AMD Athlon 64 3000+ 2,01.

Płyta główna Nvidia.

2500 mb ramu.

Najnowsze FFDshowy, a update'u do sterownika grafiki nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...