Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

many1988

Rozwiązany: Komputer wyłącz sie podczas ładowania windowsa

Polecane posty

Witam mój brat pocinał w UT3 i zgasł mu komputer, podczas próby ponownego uruchomienia przelatuje bios (prawidłowo) i w momęcie wyboru trybu uruchamiania (awaryjny, ostatnia znana ... itd.) komputer sie wyłącza za każdym razem kiedy próbuje go uruchomic.Może ktos spotkał sie juz z takim przypadkiem i wie co muszę zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala...ten zasilacz to bomba o której możesz się przekonać przy następnym uruchomieniu kompa, więc lepiej nie odpalaj go i wymień zasilacz na taki:

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=73916

Starczy Ci na pewno.Komputer też może się wył. z powodu przegrzewania się procesora, nawet bez O/C bo sam tak miałem.Wtedy trzeba ponownie nasmarować pastą procesor i dokładnie założyć chłodzenie.

Jest jeszcze ostatnia opcja też z przegrzewaniem się, ale tu chodzi o uszkodzony czujnik pomiaru temperatury na MOBO itd. i wtedy trzeba całą płytę zmienić.

Na razie spróbujmy pierwszej wersji z zasilaczem bo pewnie będzie trafna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos spotkał sie juz z takim przypadkiem i wie co muszę zrobić ?

Tak, parę dni temu naprawiałem coś podobnego. Wtedy była to wina dysku i tu obstawiam to samo.

Ściągnij i wypal obraz płyty Ultimate Boot CD. Następnie odczytaj S.M.A.R.T. dysku tak, jak jest to opisane w tym poradniku. Gdy to zrobisz, to podziel się wynikami na forum.

To, że procek ma za gorąco, to jest już inna sprawa, którą też należy się zająć, ale to jednak raczej nie jest przyczyna. Jeśli nie dysk, to trzeba będzie sprawdzić pamięć. Procek jest dalej w kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...