Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alaknar

Książka/kurs SEO

Polecane posty

Witam,

Chciałbym co-nieco poczytać o SEO. Zależy mi raczej na konkretnych pozycjach, które faktycznie mnie czegoś nauczą, a nie o jakimś opisowym badziewiu, dzięki któremu "dowiem się", że takie zjawisko w ogóle istnieje... ; )

Gdy wpisałem "SEO", tudzież "pozycjonowanie" w Merlinie, pojawiło się mnóstwo dużo pozycji - stąd ten wątek. Czy jest tam coś, co możecie polecić? Jacyś znani autorzy, solidne wydawnictwa...? Przyznam, że w tym polu jestem kompletnie zielony.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z pozycjonowaniem stron jest trochę jak z grą na giełdzie - jak ktoś ma skuteczny sposób, to z nikim się nim nie podzieli, bo:

a) jest to dla niego źródło zarobku,

b) jak wszyscy zaczną używać tego sposobu, to przestanie on działać.

Niestety, z książek i poradników raczej dowiesz się, jak to wyglądało kiedyś oraz poznasz trochę ogólników, które w zasadzie nic nie dają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jeśli ktoś nie ma nawet elementarnych podstaw początku rozpoczynania ; ) "zabawy" z SEO, to pewnie jednak jakaś książka się przyda, prawda?

Ogólnie rzecz biorąc informatyka to taka dziedzina (takie dziedziny?), która pomyka do przodu w tempie zastraszającym, więc nie ma sensu się przywiązywać nadmiernie do pozycji papierowych, ale jednak jakieś podstawy się zawsze przydadzą. A przynajmniej dopóki Google kompletnie nie zmieni swojego silnika, te podstawy w przypadku SEO będą aktualne. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...