Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xenox127

Nieprawidłowo wyświetlany obraz.

Polecane posty

Witam, zakupiłem właśnie kartę Nvidia GeForce 6200 TurboForce edition. Niestety jednak obraz w grach jest nieprawidłowo wyświetlany. Oto przykład:wowscrnshot092310212131.th.jpg

Sterowniki są aktualne, pobrane ze strony Nvidi. Moją wcześniejsza kartą był Galaxy GeForce 6800xt. Wtedy problemy ten nie istniał. Dodatkowo załączyłem plik dxdiag.

Proszę o pomoc!

DxDiag.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec DirectX jak Masz XP

A to ci heca. DirectX tylko dla xp? Nie, bo niezależnie od systemu(nie mówię tu o systemach poniżej xp) czy to xp, vista czy 7 to dx można zaktualizować. Nawet na win7 trzeba czasem zaktualizować dx9, gdyż niektóre gry się nie włączają, bo za stary dx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw usuń stare stery i wyczyść rejestr CCleanerem

Zamiast CCleanera lepiej użyć DriverSweepera odpalonego w trybie awaryjnym, bo jest bezpieczniejszy i jednak wyspecjalizowany. Poza tym ok. Mi również to raczej wygląda na problem ze sterownikami. Ale tak, czy owak pełna konfiguracja sprzętowa się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, bo nie wiadomo, czy to pomoże, a być może problem da się rozwiązać mniej brutalnie. Poeksperymentuj jeszcze z innymi sterownikami i spróbuj się pobawić opcjami wyświetlania grafiki w panelu kontrolnym nVidii (jakkolwiek on się nazywa, w każdym bądź razie chodzi o to, co pojawia się po kliknięciu ikonki w trayu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowanie pomogło. Zainstalowałem sterowniki płyty głównej, skonfigurowałem internet, odpalam grę i problem powrócił. Niestety opcje panelu Nvidia także nic nie dają. Wygląda to tak jak by sterowniki płyty głównej gryzły się z tymi od karty graficznej. Płyta główna to Asus A7V8X.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...