Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

r4mp

Netia do 10mb + TeamSpeak2/3

Polecane posty

witam

działu raczej nie pomyliłem bo mam problem z netem Chyba :P

od początku tego miesiąca posiadam net 'Netia do 10mb' wcześniej miałem 'Netia 1mb' no i od czasu zwiększenia prędkości łącza mam problemy z Netem/TS'em

net łączy mi się z szybkością 7,1mb (odległość do centrali i jakość kabli zaniżają szybkość)

umghmmm problem pojawia się po włączeniu TS'a ;O szybkość łącza nagle jest ograniczana do 5kb/s

co ciekawe TS ogranicza net w Firefox, FlashGet, FlashFXP, JDownloader

a w ?Torrent nie spada ahaa i w grach ping mi nie rośnie Oo

no nie mam pojęcia ocb :P zaczynam ściągać jakiś plik przez firefoxa ściąga się maksymalna szybkością łącza odpalam TS'a i szybkość spada do 5kb/s

modem sagem fast 800

windows xp sp3

ps. na laptopie z win7 tez tak mam ;z

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem, żebyś zmienił TS'a na coś innego ? Powiedziałem, żebyś sprawdził inny program. Jeżeli on też będzie powodował takie cyrki to będziemy drążyć dalej a jeżeli nie, no to wina samego TS'a i rozwiązanie będzie też już bardziej oczywiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna nockę przesiedziałem bawiąc się z tym ustrojstwem i są małe postępy ^^

załatwiłem sobie router adsl2+ z wbudowanym modemem i net z ts'em działa jak powinien bez żadnych spadków w ściąganiu

wcześniejsze modemy które sprawdzałem były na usb i zawsze powtarzał się ten sam problem

czy ts możne w jakiś sposób zapchać usb ?

trochę danych:

GA-M57SLI-S4 (rev. 2.0)

usb - logitech mx518

usb - słuchawki z mikrofonem

usb - modem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś sensie tak. Modemy ADSL na USB w ogóle mają średnią opinię, bo są bardzo wrażliwe na praktycznie wszystko (zasilanie, jakość łącza, ilość podłączonych urządzeń pod USB, śmieci w systemie, antywirusy, firewalle itp.). No i często im odbija z bliżej niewiadomych powodów. Więc tak, to, że używasz modemu na USB może mieć znaczenie, nie powinno to się zbytnio przekładać na prędkość, ale na wszelkie opóźnienia już może mieć wpływ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...