Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGRESIV

Która myszka będzie pasowała do dużej dłoni

Polecane posty

Mam Duże łapy i che kupić sobie myszkę: diamondback lub lachesis. Ewentualnie Intellimouse 3.0 . Która z nich jest największa, znaczy się będzie pasowała do dużej dłoni. (obecnie mam taką http://allegro.pl/mysz-tracer-commando-trm...1227498932.html i nie jest wygodna przy dłuższym użytkowaniu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od diamondback i lachesis lepszym wyborem będzie Razer Imperator. http://www.morele.net/mysz-razer-imperator...-polsce-283662/ Miałem okazję z tą myszką współpracować i mogę polecić ją każdemu.

Trochę taniej masz wychwalanego Logitecha G500.

A w cenie podobnej do Intellimouse 3.0 masz mionix naos 5000, która będzie od gryzonia Microsoftu lepsza. Choć jest już słabo dostępna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostuje tylko, ze Lachesis raczej od Imperatora nie jest lepszy bo obie myszki maja bardzo podobny sensor z ta roznica, ze sensor Imperatora jest rozwinieciem tego z Lachesis. Tak przynajmniej mi sie wydaje, ale moglo mi sie cos pomylic, bo Razer w wiekszosci swoich laserow uzywa Twin-Eye od Phillipsa, ale juz nie np. w CopperHeadzie.

Diamondback rzeczywiscie powinien byc precyzyjniejszy niz wszystkie wymienione myszki z wyjatkiem IntelliMouse 3.0, ktora ma rowniez swietny sensor. Nie wiadomo wlasciwie, ktora bylaby lepsza, chociaz IE3.0 nadaje sie do gry w nizszych rozdzielczosciach, wiec do nowych gier bym jej nie polecal (za to do np. CS jak najbardziej).

Co do Mionixa - jesli mozna go zdobyc tanio, to mozna brac, bo ta myszka ma ten sam sensor, co G500, wiec jest bardzo dobra. Wciaz Diamondback i IE3.0 beda precyzyjniejsze, ale nie tak duzo i wiekszosci uzywtkownikow nie zobaczy roznicy. Za to Mionixa da sie dobrze dopasowac np. ciezarkami lub bardzo rozbudowanymi sterownikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić inną myszkę gdyż jak gram po sieci w fps-y to szlak mnie strzela jak mam gościa na celowniku , koleś lekko się ruszy i jak znowu chcę go namierzyć myszka przeskakuje mi o kilka pozycji za daleko. W obecnej chwili licytuje lachesis i g500 (jedna z ofert będę mógł odwołać) i zobaczymy co będzie.

Temat można zamknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kursor skacze ze wzgledu na gubiacy sie sensor lub niewlasciwa podkladke/powieszchnie. Masz myszke tracera, wiec to raczej ona stanowi najwiekszy problem. Do takiej myszki najpewniej nie uzywasz tez podkladki, wiec warto cos polecic, jesli juz kupisz Lachesis lub G500 (doradzalbym G500 ze wzgledu na lepszy sensor).

Zainteresuj sie plastikowymi/metalowymipodkladkami, bo twarde powieszchnie beda bardzo dobrze wspoldzialaly z laserem. Na szmacianych podkladkach lasery moga miec problemy od malych i wrecz nieodczuwalnych (Razer Goliathus) do uniemozliwiajacych gre (Roccat Sense). Ewentualnie idealnie rowna powieszchnia biurka moze sie nadac, ale bedzie pewnie wygodniej i 'bezpieczniej' dla slizgaczy pod podkladka niz pod drewnem/sklejka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QCK to calkiem niezla podkladka i z laserami tez niezle sobie radzi. Jesli jestes zainteresowany roznicami miedzy QCK, a innymi popularnymi podkladkami z tej polki cenowej (Razer Goliathus Speed i Goliathus Control) to mozesz poczytac na moim blogu CDA. Swego czasu napisalem tam calkiem szczegolowy opis kazdej z nich (wszystkie 3 posiadam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...