Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

duc

co jest przyczyną zacinania się mafii 2 demo?

Polecane posty

Ogólnie bardzo słaby komputer, do tego tak na prawdę nie znamy konfiguracji bo nie podałeś ani dokładnego modelu karty ani procesora. Możesz te dane uzyskać z programów CPU-Z i GPU-Z. Przydał by się też model zasilacza, ten możesz odczytać z tabliczki znamionowej po odkręceniu lewej ścianki obudowy. Masz zainstalowane najnowsze sterowniki? Mocno zagracony system? Lagi mogą też być nie do usunięcia bo jak już mówiłem twój PC nie jest demonem prędkości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale liczy się model procka , model płyty, moc zasilacza zasilacza , warto dać dysk :P

Piszesz że masz zaśmiecony System więc ściągnij program TuneUP 2010 Wersje testową na 15dni i przeprowadź konserwacje 1 kliknięciem . Podaje link

I przeskanuj kompa jakimś antywirusem najlepiej tym co był w najnowszym CDA na płycie.

@voodoo1907 Gra powinna mu działać płynnie na średnich detalach. Na moim PC działa płynnie (choć w testach wydajności mam 16fps) a mam trochę gorszy PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skanowałem antimalware cośtam znalazł 2 wirusy skanowanie trwało minutę za jakieś 2 minuty program się zawiesił i się wyłączył a jak chciałem go jeszcze raz włączyć to napisało że program został już uruchomiony a pozatym co mają wirusy do płynności gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie bende spamować znalazł 28 wirusów ale kiedyś było 30 i to całkiem nie dawno jakieś pół miesiąca temu

a czemu jak skanowałem swoim antywirusem czyli f-secure a nie ant malware to f-secure znalazł tylko 6 wirusów?

to czy da się coś zrobić żeby ta gra się nie zacinała włączyłem tem program co był podany kilka postów wyżej ale nic nie pomógł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie bende spamować znalazł 28 wirusów ale kiedyś było 30 i to całkiem nie dawno jakieś pół miesiąca temu

a czemu jak skanowałem swoim antywirusem czyli f-secure a nie ant malware to f-secure znalazł tylko 6 wirusów?

to czy da się coś zrobić żeby ta gra się nie zacinała włączyłem tem program co był podany kilka postów wyżej ale nic nie pomógł

Jedynie co pomoże to format dysku i reinstalacja systemu, jak to zrobisz to najlepiej kup i zainstaluj antywirusa Kaspersky 2010 lub jak nie chcesz wydawać kasy pobierz AVG Anti - Virus Free.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi mają pożyczyć?ty wiesz ile windows 7 kosztuje? 700zł.Ale jak będe kupować za jakiś czas nowy komputer to wtedy kupie system.

EDIT:jakiś czas temu pytałem się kolegi czy mi może pożyczyć windows vista żebym se zainstalował a on powiedział że nie bo jego wersja za 300zł da się zainstalować na jednym komputerze i jeszcze powiedział że wersja na 3 komputery kosztuje 800 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Eurocase ATX-400 JSP 400w

2. F-secure Anti-virus Client Security

3. a screen ma być z jednego dysku czy z dwóch?

4. windows XP nie wiem ile bitów 32 czy 64

EDIT Ja mam oryginalny XP i 3 razy robiłem formata tylko zamiast aktywacji przez internet trzeba było przez telefon (tak mi informatyk powiedział i tak zrobiłem).

a ja nie mam oryginalnego ?mam. ale oto chodzi że system przypisany jest do tej płyty głównej której już nie mam aby zrobić reinstalacje.

EDIT2: będziecie pewnie mówić ,że beznadziejny zasilacz, wiem ale on mi się tylko zepsuł raz po kupni komputera ale go naprawili i już ponad 4 lata chodzi bez zarzutów.

tu macie test wydajność z mafi 2 demo http://img709.imageshack.us/f/mafia2demo.png/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zasilacz do wymiany, czarna lista. Ten spokojnie wystarczy.

2. Antywirus również do zmiany. Najpierw usuń stary, a następnie zainstaluj Comodo Internet Security lub AVG Anti-Virus. Następnie ściągnij program Malwarebytes' Anti-Malware i przeskanuj dysk (pełne skanowanie). Po zakończonym skanowaniu program wygeneruje log, który umieść na forum.

3. Z dwóch, jeśli posiadasz 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...