Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M4ciek

Wiedźmin - błąd podczas instalacji

Polecane posty

Siema. Jakieś dwa lata temu kupiłem grę: Wiedźmin Edycja Rozszerzona. Dotychczas instalowałem ją mnóstwo razy i nigdy nie było problemów. Dzisiaj chciałem pograć sobie raz jeszcze i za każdym razem wyskakuje: "błąd transferu składnika". Błąd ten dotyczy przeważnie napisów w grze w danym języku czy głosów postaci. Z początku instalacji wybierając języki gry zaznaczyłem wszystkie. Jednak błąd wyskoczył po raz kolejny i tym razem dotyczył włoskich napisów. Następnym razem nie zaznaczyłem żadnego języka oprócz polskiego który zaznaczył się automatycznie po wybraniu języka instalacji. Spróbowałem i znów wyskoczył błąd tym razem dotyczący polskich napisów. Jednym słowem, niezależnie od tego jaki język wybierzemy błąd ten i tak wyskoczy. Wiecie może o co chodzi? Wiecie jak to naprawić? Próbowałem na innym kompie i zawsze to samo. Komputer jest po świeżym formacie (zrobionym wczoraj) wiec nie ma mowy o żadnych wirusach. Bład wygląda w ten sposób i wyskakuje zawsze po włożeniu płyty z dodatkami specjalnymi. Prawdopodobnie wina leży właśnie po jej stonie. Dziwi mnie to, ponieważ płyta jest w idealnym stanie, zero rys. W każdym razie macie pomysły jak to naprawic? Dzięki za jakąkolwiek pomoc. PZDR

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Cragir

post-177138-1285078651_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...