Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paparoix

Rozwiązany: Gothic II: Noc Kruka - w co inwestować?

Polecane posty

Witam, proszę o pomoc. Nie wiem w co inwestować w Nocy Kruka (G2):

- w zręczność i stać się [ciach] szybkim łucznikiem (+ niedużo wymagający miecz mistrzowski!), czy...

- w siłę i stać się koksem z wszelakim rodzajem oręża i kusz (czyli wybór pospolity).

Dodam także, że ową grę przeszedłem wiele razy i niemalże zawsze (no, oczywiście oprócz maga) pakowałem w siłkę. Czy warto w zręczność? Czy szybkość łuków jest opłacalna? Z góry dziękuje.

Na forum nie używamy wulgaryzmów, nawet tych wykropkowanych - Cragir

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się pobawić w strzelanie na dystans, to pakuj w zręczność. Ja zawsze pakowałem w siłę. Jakoś wolę napakowanych niż dystansowych (wyjątkiem jest Dragon Age, w którym grałem magiem). Jeżeli tak jak mówisz (prawie) zawsze pakowałeś w siłę to chociaż dla odmiany możesz dodawać w zręczność :). A co do pytania. Łuk też z czasem zadaje spore obrażenia, choć jak ktoś do Ciebie podejdzie od razu lepiej wyciągać miecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, w NK wymiata "paker" (najemnik/łowca smoków + szpon beliara jako miecz dwuręczny + max. siła). Granie magiem jest dosyć trudne (ale jak się już ma runy 'dużej ognistej kuli' i później 'deszczu ognia' to da się żyć - uważam, że taka kombinacja sprawdza się lepiej niż sam szpon jako runa 'Krzyk umarłych' - cała mana, a "tylko" 666 obrażeń), natomiast łucznikiem grałem tylko raz - z ciekawości, jako paladyn, niszcząc szpon, i... było to wyzwanie. Ale próbuj :) powodzenia :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie: według Was lepiej zostać strażnikiem-łucznikiem czy najemnikiem-łucznikiem?

Zależy kim wolisz. Jeśli zawsze grałeś strażnikiem, może warto przejść grę najemnikiem? Z tego, co pamiętam u najemników jest więcej osób uczących strzelania z łuku, ale mogę się mylić. Wybór należy do Ciebie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem rozgrywkę i mogę rzec, iż grało mi się bardzo fajnie. Dwór Irdorath nie sprawił mi większej trudności, a włóczenie po świecie gry było przyjemniejsze niż zwykle. Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy się udzielali w tym wątku i zamieścić swoje finałowe statystyki: KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...