Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krychu4195

Generał RAAM... Jak go pokonać?

Polecane posty

Dziś doszedłem do walki z generałem RAAM'em no i mam problem. Bo nie mogę sobie dać z nim rady. Widziałem filmiki w internecie... Podobno trzeba wysadzać go granatami albo tą kuszą i jak odlecą nietoperze to nawalać w łeb. Ale problem jest taki że trzeba mu przyfasolić z granatu tak z 10 razy a ja mam tylko 4 granaty i nie mam kuszy. DOM ma kuszę bo jak grałem z kumplem to z nią chodził. Ale z kumplem już nie zagram bo nie mam już drugiego pada. No i jak go teraz naklepać bez tej kuszy? Jakiej techniki użyć żeby nie powtarzać tego milion razy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie bawiłem. Naparzałem w niego z karabinu (oczywiście celując w banię), w końcu padł. Jeszcze mocniej obrywa, jak będziesz strzelał do niego ze snajperki. Jest jeszcze inna opcja - gdy podejdzie do Ciebie odpowiednio blisko, możesz przebiec na drugą stronę wagonu i zasiąść za sterami automatycznego działka, które znajduje się na takim podwyższeniu. A wtedy to już pokonasz go bez najmniejszego problemu :)

Polecam Ci teraz GoW2 - świetna kontynuacja z jeszcze lepszą fabułą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, musisz nabrać wprawy w uciekaniu przed nim i Kryllami. :P Jak podejdzie, zwiewasz. Ja miałem buga, że Raam mi stanął w miejscu i nie chciał się ruszyć. Wykończenie go było czystą formalnością. Także, może i Tobie się to zdarzy. Najważniejsze to rzucasz granat i naparzasz w głowę, ja to robiłem ze snajpy. Po 8 strzałach padł na najniższym poziomie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokonałem go za 3 razem :D. Przyszedł kumpel... Przypadkowo wpadł co prawda nie pomógł mi dużo ale parę razy zasadził mu z łuku a ja go karabinem wykończyłem zdziwiliśmy się że to tak szybko poszło. A co do bossów w GoW to wszyscy u mnie w bugi wpadli i stali w miejscu. Miałem tak z każdym bossem, dziś RAAM też tak stał i stał, tylko przed ostateczną serią z mojej broni się ruszył i gdyby to zrobił wcześniej to bym leżał ale daliśmy radę. Z drugim Berserker'em było to samo :D stał i z godnością czekał na mój strzał z "Hammer Of Down" :D. A trzeciego jednym granatem pokonałem :D. Gears'a 2 mam w planach zakupowych :D ale niestety nie mam w portfel gotówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...