Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalak007

Rozwiązany: Problem z lanem

Polecane posty

Mój stary PCet nie działał jak należało, więc postanowiłem go sformatować. Niestety po formacie okazało się że w po podłączoniu kabelka od router nie mam internetu :/ Sprawdziłem w menagerze urządzeń, a tam jest napisane: "kontroler Ethernet" z zółtym znakiem zapytania i wykrzyknikiem... Pomyślałem sobie - brak sterów :D Jendak nie jest tak różowo.... Te z płyty od producenta nie działają i ze strony też nie działają! Kiedyś też tak mniałem, jednak przypomniałem sobie o tym dopiero po tym niesczęsnym formacie... Wtedy pomogły dopiero sterowniki od znajomego informatyka. Tylko że teraz nie może mi pomóc, ja już też prawie całe google przetrzepałem i wszystko co ściągne i tak nie działa... Siedze z tym kompem od 15 i mam go serdecznie dość.... więc nie pozostaje mi nic innego jak prosić Was o pomoc.

Moja płyta główna to MS-6712 (v1.X) ATX Mainboard, a w instrukcji znalazłem coś o lanie: VIA Vt 6103 LAN Controller.

Takie coś już próbowałem:

-VIA VT8235CE Internal LAN Driver for Windows XP W2K 3.37.0.422

- 4.3 (?)

-PCI_Install_XP_2K_5719_11202009

- VIA 4in1 ( pisało żeby podłączym urządzenie, a dopiero później instalował stery oO)

To tylko nazwy folderów, no ale już powinny pomóc Wam w zawęrzeniu tych poszukiwań :)

Zapewniam że przed formatem wszystko działało jak należy z internetem i że da się jakoś te stery znaleźć. Może od jakiejś innej płyty, ale ja już chyba wszystkiego co w moich siłach próbowałem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...