Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bobsonrobson

GG zapomniałem hasła

Polecane posty

Witam, pytanie dotyczy konta GG a minowicię zapomniałęm hasła ponieważ miałem ustawione na zapamiętywanie hasła i nie wpisywałem go gdzieś koło roku. Maila którego podałem przy zakładaniu konta już jest nieaktualne możliwe calkiem że zostało usunięte ;/. Wszystko zaczeło się kiedy komputer zaczoł szwankować więc pomyślałem o formacie więc tak też uczyniłem. I tu kiksa fatalna instaluje GG wpisuje nr i muka nie pamiętam hasła ;/ próbowałem juz wszystkich opcji. Pisałem kilka maili do obsługi techniczne gadu gadu ale to nic nie dalo zero odpowiedzi, zresztą na forum komunikatora ludzie któży mają podobny poroblem tez nie mogą uzyskac pomocy od servisu. Sciągałem przerużne programy i programiki mające na celu odzyskanie hasła z pliku config.dat ponieważużywałem gg starszej wesji z przed gg8 właśnie tam jest plik config.dat puzniej były config.xml a następnie owe pliki zastępiono innymi. Cała sytuacja robi się ciekawsza kiedy to plik config.dat musze przywrucic spowrotem na dysk po formacie ;/.

Proszę o pomoc ponieważ mam tam ważne kontakty firmowe i z pewnymi osobami kontaktuje się tylko i wyłącznie poprzez gg. Może macie jakies porady co do programów które odzyskują dane z dysku które działają znośnie i da się coś nimi odzyskać, porady co i jak mam robić, a następnie co zrobić żeby wyciągnąć hasło z owego pliku. Próbowałem już przywracać dane i nawet udało mi się odzyskać config ale potem nastąpiły problemy z odczytaniem hasła że niby nie jest zapisany w pliku ;/.

Z góry dziekuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...