Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

duc

steam czy da się mieć kilka gier na jednym dysku a kilka na drugim?

Polecane posty

Mam pytanie czy na steam da się mieć kilka gier na jednym dysku a kilka na drugim?

Czy naprawdę nie możesz sam poszukać odpowiedzi (forum steama dobra rzecz), tylko musisz zakładać tematy na forum w niewłaściwych działach? Przenoszę do PD->Programy niezbędne do grania.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lvl (statystyki) są przechowywane na dysku twardym, ale są też wysyłane na Steam Cloud, zaś achievementy są integralną częścią Community, toteż nigdy nie ulegają utracie, co najwyżej postęp. Masz trzy wyjścia: przerzucić cały folder Steam w jakieś ustronne miejsce (np. spakować do RARa), usunąć wspomnianą aplikację z systemu, po czym "odchować" backup na dysku docelowym i kazać mu nadinstalować (co najwyżej będziesz musiał sprawdzić integralność cache); możesz, zamiast kopiować cały folder, pogrzebać na necie w którym pliku są chowane statystyki i zrobić kopię, po czym zreinstalować Steam; w końcu, możesz po prostu zreinstalować Steam licząc na to, że Steam Cloud zachował i ściągnie ci statsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech czeka mnie duuuuużo gooodzin ściągania gier która mam na płytkach...GRRRRR!!!

Jak pakowałem do rara to po wypakowaniu z 60 procent nie miałem miejsca na dysku a kopia zapasowa zajmuje 11 gb na c a nie mam tyle...paranoja. Mówiłem już że jestem w tym zielony? Kompletny amator. No w każdym razie dzięki za rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...