Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jarzab90

Neostrada TP problem z pingiem i predkoscia

Polecane posty

Witam! Mam Wielki problem z neo Tp. Od ponad miesiąca zauważyłem , że ping staje się coraz większy. Na początku skakał od 40 do 60 , a z dnia na dzien jest co raz więszy. Dzisiaj jego wysokosc to ok 100-150 ms. Do tego gdy sprawdzam łącze na speedtest.net albo innych podobnych stronkach max prędkość downloadu wynosi ok 700 kb/s a neta mam 2 mb. Prubóję się dodzwonić do obslugi klienta albo blue line ale nie mogę. Na numer 800 102 102 trzeba podac numer tel , albo ID . ale gdy podaję jeden z nich debilna sekretarka mowi ze numer jest nieprawidłowy. a na 9393 nie ma takiego numeru. Nie wiem już co zrobić. Myslałem ze moze zmienili tryb . ale mialem predzej to intercostam i bylo dobrze.nie mam pojecia juz co z tym zrobic.Może ktoś wie czy można w takim wypadku zerwac z nimi umowe jak rżną mnie na kazdym kroku? Wzialbym wtedy neta z kablowki. za ta sama cene mam 8 mb i pingi max 20 ms.

PS. co do pytan czy mam wirusy , odpowiadam od razu ze kompa mam czystego.

Wszystkie programy , które mogłyby korzystać z łącza są wyłączone lub wykasowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prędkość, to chyba u każdego operatora , prędkości podane w ofercie są maksymalne, co nie oznacza , że zawsze takie będą. Zapewne jest to uzależnione od wielu czynników. A po za tym jak się sprawuje neo? Bo to co opisałeś , zdarza się u każdego dostawcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...