Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ostatnio np. była taka oferta w Saturnie : PS3 Slim 320GB+PS Move Starter (PS Eye i Move )+Sports Champions. Osobno wychodzi jakieś ~1200 za slima 250gb (320-tek jeszcze nie widziałem jakoś), ~200 za Starter i ~110 za grę Sports Champions. Ostatnio też była promocja bodajże w MM albo jakimś innym saturnie - PS3 Slim 120GB za 999zł(bez move oczywiście).

Oficjalnie miały chyba być jakieś zestawy ( nawet bardzo możliwe że to było to z Saturna;) ).

Osobnie wychodzi mniej więcej :

PS3 Slim 120GB - 1100-1150zł

PS3 Slim 250GB - 1200-1250zł

Move Starter Pack ( Jedna "różdżka+ Playstation Eye + płyta z demami, które znajdziesz też na PSS ) - 199-219zł

Playstation Move ( sama "różdżka" ) - ~149zł

Navigation Controller - ~89-99zł

Ceny zależą od sklepu oczywiście. Oczywiste jest również to,że w promocjach wyjdzie to taniej. Do obsługi Move'a potrzebny jest Playstation Eye ( kamerka ) i przynajmniej jedna różdżka ( jak narazie jedyna gra, która wymaga dwóch kontrolerów to The Fight Lights Out ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do siebie dodamy że sam kontroler "out of the box" sprawia bardzo fajne wrażenie. Ja kupiłem w Media za 239zł starter paka. W sumie prawie to samo co po sieci bo bez kosztów przesyłki :) Był tez zestaw z konsolą (320GB + sports champions) za bodajże 1350 co uważam za niezłą ofertę jak ktoś nie ma konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...