Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krychu4195

Komputer resetuje się przy grach

Polecane posty

Przy próbie uruchomienia jakiejkolwiek aplikacji na pełnym ekranie (tych które zakrywają wszystko no.. nie wiem jak to wytłumaczyć) komputer się resetuje. Czego to może być wina? Nie chodzi tu o grę, nawet w Mario uruchomionym na full się resetuje. Sterowniki grafiki są ok. Macie jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka zasilacza nie jest chyba taka ważna skoro wcześniej wszystko działało. Była reinstalacja i czyszczenie, od tej pory jest ten problem. A teraz z nim nic nie zrobie to jak pisalem w innym temacie to sie zasilacz spaprał (ale to inna historia bo to z grami to już było parę miesięcy temu). Na innej karcie nie sprawdzałem, i czegoś takiego zrobić nie da rady bo mam takie szczęście że za każdym razem jak rozkręcę coś, wyjmę to się wszystko paprze. A zasilacz to CODEGEN "S" 300W... Tak wiem że to szajs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<facepalm> Koleś, skoro tak się boisz, to moze przestań używać kompa, bo to w końcu tykająca bomba. Najlepiej go w ogóle nie włączać, to będziesz miał pewnosć, że się nie zepsuje. A zasilacza tak czy siak nie naprawisz, można go tylko wymienić jak najszybciej.

Napisałem ten temat bo myślałem że da rade to jakoś bez zaglądania odgadnąć

Do lekarza też pójdziesz i powiesz: "Panie doktorze, boli mnie gardło i nie zgadzam się na żadne badania, na dodatek ma mi pan trafnie powiedzieć na co jestem chory."?

DObra, bardziej serio: owego screena możesz zrobić bez obaw (o ile kompa z tym zasilaczem można włączyć bez obaw...). Zakładka Health nie przeprowadza żadnego testu obciażającego, pokazuje tylko dane o dysku.

"Już myślałem, że mnie dzisiaj nic nie rozśmieszy." Cytat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...