Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BanQ

Rozwiązany: Wtyczki z facebooka

Polecane posty

Cześć. W jaki sposób moge otrzymać kod do wtyczki z facebooka? Chodzi mi o taką jak jest np. na demotach, że najeżdża się kursorem na logo facebooka z prawej strony i wtedy wysuwa sie box i tam można klikac "lubie to" i takie tam. Chciałbym taki plugin umieścic na mojej stronie. Szukałem na facebooku (może zbyt niedokładnie) ale nie znalazlem takiej wtyczki, byly tylko takie jak przycisk "lubie to", moja wizytówka itp. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kopiowanie kodu źródłowego ze strony Facebooka jest dobrym pomysłem, bo według prawa nie jest to legalne.

@down

Przepraszam, źle zrozumiałem Twojego posta ;) ale zgłoszę tego niżej - za wyzywanie mnie od prawników :P

A przycisk "Lubię to" automatycznie dodaję aktualną stronę do profilu na FB. O takie coś Ci chodzi?

Jeżdżący box, jest wymysłem demotywatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ty mnie w ogole nie rozumiesz, ja nie chce kopiowac kodu źródłowego ze strony facebooka. Facebook sam udostępnia te pluginy, dzieki niemu możemy wygenerować własny kod np. na tej stronie. Tylko nie moge znalezc odpowiedniej wtyczki. Jeśli nie masz pojęcia o co mi chodzi, to po prostu nie pisz "prawniku". ;)

UPDATE: Poszperałem, poszukałem i wydaje mi się, że znalałem. Kod HTML do tej wtyczki można wygenerować na tej stronie. Proszę o zamknięcie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...