Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bassist

Rozwiązany: Xfire - Nie wykrywa R6: Vegas

Polecane posty

Ponownie problem i ponownie przepraszam, jeśli temat już był.

Otóż mam sobie tego XFire'a od prawie miesiąca, wszystko fajnie i sympatycznie, aż tu nagle kończę wszystko w co grałem i mam chęć na odpalenie R6: Vegas. No i instaluję, nadal wszystko pięknie. No ale chcę żeby XF mi liczył czas. No i nie liczy. A dokładniej - wujek XFire w ogóle nie uznaje Tęczy w Vegas - gra nie jest przez niego wykrywana. To samo miałem z Ninja Blade, ale gra mnie do siebie zraziła, więc sobie odpuściłem. Ale Vegas ciągnie mnie do siebie, więc tym razem nie odpuszczę. Tak sobie pomyślałem, że to może ma jakiś związek z CDA (znaczy coverem oczywiście...), bo przecież obie gry instalowałem z płyty marki '2 razy większe DVD', chociaż wątpię... Z góry dzięki za pomoc. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę musisz wyszukać ręcznie. Włącz opcje, gry, znajdź tytuł (od razu mówię że tytułu szukasz pod "T", bo gra wpisana jest jako "Tom's Clancy R6..."), i później musisz ręcznie znaleźć pliki .exe wymagane przez XFire. O ile pamiętam to były w folderze "bin" bądź "system", ale nie mam możliwości sprawdzić, bo grę wywaliłem.

Aha, i zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w PD :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, 7 razy resetowałem XFire'a, 7 razy wykrywał gry i nic, no. Gry autentycznie w spisie NIE MA. To samo było z Ninja Blade, instalowane z covera 02/10. A tak przy okazji to głupie pytanie ale czy XF nie ma np. jakiejś blokady na maksimum gier czy cuś? :D W sensie że mam zainstalowane 30 gier na kompie, i np. dalej już nie chce liczyć...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak: we włączonym Xfire->Narzędzia->Opcje->Gry i tam Niezainstalowane gry, poszukaj tam Tom Clancy's Rainbow Six Vegas, opcja Manual Detect i przeglądasz w celu znalezienia głównego pliku gry... Dokładniej już nie można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...