Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Breados

Nie wchodzą sterowniki do karty sieciowej.

Polecane posty

Witam, pobierałem już setki sterów do sieciówki wireless zawartej w Samsungu n150 plus, na stronie producenta zresztą można ściągnąć "drajwery" Realteka jak i zarówno Atherosa(której firmy prawdopodobnie jest także sama karta WLAN). W menedżerze urządzeń znak zapytania wyświetla mi się jedynie przy "Kontrolerze sieci", a więc prawdopodobnie interesującym mnie sprzęcie. Sterowniki dla niej instalowałem z owego menedżera również ręcznie, niestety Windows zgrywał fochy i za nic nie chciał mi ich zaaplikować. Kiedy zaś wchodzę w suite'y od Realteka i Atherosa, to wszystkie opcje mam niedostępne, karty najzwyczajniej nie chcą się "przyssać" do urządzenia i go nie wykrywają. Jakieś pomysły? Dodam, że ów koszmar(już dobre 6h "zabawy") zaczął się od instalacji na nowo Windowsa XP SP2, wcześniej ktoś mądry na netbooku z 1GB ram zaaplikował Win7 :F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Notebooka Samsung dodaje Windows 7 w wersji Starter tak więc tej przystosowanej do netbooków i ja proponuje ją zostawić. Sterowniki, które pobrałeś są na 100% zgodne z Windowsem XP ? Może pobrałeś dla wersji 64-bit zamiast 32-bit ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.samsung.com/us/support/detail/s..._sub_class_cd=P

Jeżeli producent zamieścił na swojej stronie sterowniki pod Windowsa XP, to raczej z zamiarem że znajdą się użytkownicy, chcący OS zmienić. A zawartość "starter" można sobie pobrać jako software.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chipset poszedł w pierwszej kolejności, nie instalowałem jedynie sterowników od touchpada, gdyż i bez nich jest sprawny. Miałem też trochę zabawy ze sterownikami od dźwięku, najśmieszniejsze jest to, że zacząłem "słyszeć", kiedy przypadkiem podpiąłem sterowniki od karty WLAN właśnie pod dźwiękówkę w menedżerze urządzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znajdziesz starsze wersje sterowników

A TU proponowałbym pobrać i zaktualizować bios, z zakładki software proponowałbym przede wszystkim pobrać i spróbować:

Samsung Update Plus i Easy Network Manager.

//można by scalić programem nLite komplet sterowników ze strony producenta z instalką windowsa Xp i z takiej płyty postawić system.

EDIT: ta dam! sterowniki producenta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na większość podanych przez Ciebie odnośników napotkałem się już wcześniej, jednakże dzięki za zainteresowanie się tematem. Interesuje mnie jednak owe scalenie sterowników wraz z instalką XP. Idzie to zrobić już bezpośrednio z instalką zawartą na pendrive, czy trzeba wykonywać jakieś inne kombinacje? I które sterowniki w ogóle dałoby się scalić?

EDIT: Problem rozwiązany, raz że sterowniki od producentów podanych na stronie Samsunga nie są kompatybilne z kartą WLAN w netbooku, to dwa: wystarczyło zainstalować SP3. Dzięki wszystkim powyżej za chęci w pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...