Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki419

[IPH iPod T] najciekawsze gry i aplikacje

Polecane posty

Może chcecie się podzielić waszymi ulubionymi grami i aplikacjami na iPhona i iPoda Touch.

Moja lista ulubionych:

-

-

-

-

-

-

-Minigore

-

-Parlingo- GG! na filmiku widać problem z logowaniem ale w nowym updacie błąd ten został usunięty

-

-

Sory jeżeli taki temat juz jest, szukalem ale nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam grę Cut the Rope, ładna oprawa i naprawdę wciągające poziomy parę dnie temu ukazała się kolejna odsłona gry w którą koniecznie muszę się zaopatrzyć.

Link do najnowszej odsłony gry:

http://itunes.apple.com/us/app/cut-the-rop...d450542233?mt=8

Do "bicia" rekordów sympatyczne Tiny Wings:

http://itunes.apple.com/us/app/tiny-wings/id417817520?mt=8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość BestSellerów została wymieniona, jadenak dodam jeszcze coś od Siebie:

The Creeps! - Najlepsza IMO gra typu "obroń wieżę"

Zen Bound 2 - To trzeba zobaczyć.

Driver - Tak, to jest Driver 1 z PC

PH2 Deluxe - Gra typu HOMM3

NOVA - FPS przez sieć, jest snajperka

Rayman 2 - Także port z PC

Boost 2 - Jazda w tunelu 2d, wciąga!

Aplikacje:

Opera - najszybsza przeglądarka

WiFi Trak - czulsza (z większym zasięgiem) wyszukiwarka sieci WiFi

Weather Pro - dokładna aplikacja pogodowa

Calculator+ - możemy rysować liczby w kalkulatorze

Colors! - rysowanie

ipla - to samo co na PC

APPBox Pro - zbiór kilku mini-aplikacji - poziomica, przelicznik miar, wag itd

Shazm - rozpoznawanie utworów

Logitech Touch Mouse - Obsługa myszy i klawiatury przez WiFi na danym PC

Good Reader - najlepszy program do plików PDF, Doc, Txt, Zip

Tłumacz Google - Wiadomo...

iDoser - To samo co na PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam kilka(naście) moich ulubionych. Mam nadzieję że nikogo nie "zdublowałem".

Aplikacje

- Stupid i Stupid2 - przezabawny zestaw mini-quizów w przewrotnym stylu

- Rooms - najlepszy program na iPhone do obsługi IRC

- Google+- wiadomo do czego

- Appzilla - zestaw około 80 różnych mini-aplikacji

- Air Sharing - mobilny dysk sieciowy, bardzo wydajny i wygodny w obsłudze, obsługuje wiele różnych formatów

- Awesome Note - świetny notatnik z dużymi możliwościami modyfikacji wyglądu i edycji

- Mobile Mouse - dzięki temu programowi + aplikacji instalowanej na pc możemy po wi-fi wykorzystać iPhone/iPod jako bezprzewodowy touchpad. Szybkie i wygodne, często korzystam z tego jako "pilota"

- FTPOnTheGo - bardzo dobry klient FTP

- TuneIn Radio - jedna z najlepszy aplikacji "radiowych"

- MxTube (z Cydii) - pozwala na zapisywanie filmów z YT

- Stanza - świetny czytnik ebooków, o wiele szybszy od iBooks

- Bebot - śmieszna i ciekawa "zabawka", czyli generator dźwięków robota z dużą ilością opcji konfiguracji, można wręcz na tym "grać".

- AppFree - świetna przeglądarka promocji w AppStore i aplikacji które stały się darmowe

- Lock Screen Designer (LSD :) ) - bardzo fajny programik pozwalający zaprojektować wygląd tapety na lockscreenie

- NaszeMiasto - przeglądarka wydarzeń kulturalnych w danym mieście/okolicy'

- Przepisownik - mnóstwo przepisów kulinarnych po polsku

- WallopapersHD - ogromny wybór naprawdę ładnych tapet do ściągnięcia bezpośrednio na nasz telefon/odtwarzacz

Gry

- iStunt 2 - zręcznościówka, jazda na snowboardzie

- Falldown - sterujemy tak spadającą piłeczką tak aby udało się jej spaść. Taki odwrotny Doodle Jump :)

- Snake '97 - remake klasycznego Snake'a z Nokii. Dokładnie ten sam wygląd i dźwięki.

- Flight Control - "naprowadzamy" tak samoloty i helikoptery na lotnisko aby nie doszło do kolizji - bardzo wciągające

- Death Worm - sterujemy wielkim robakiem który musi tak wyskakiwać na powierzchnię aby "pożreć" określone cele

- Rolando - sterując akcelometrem musimy doprowadzić piłeczki do określonego punktu, sympatyczne

- Reckless Racing - dynamiczna wyścigówka z widokiem "z góry", ale w 3D

- Doom - wiadomo :)

- Real Racing - chyba najlepsze i najładniejsze wyścigi na iPhone/iPod/iPad

- Virtual Table Tenis - ping pong w 3d

- Glow Hockey - "cymbergaj" czyli Air Hockey poprawniej mówiąc w świetnej oprawie, przede wszystkim świetny na multi jeśli macie kogoś pod ręką z drugim iPhonem / iPodem

- Dirt Moto - świetne wyścigi motocrossów/quadów

- Ragdoll Blaster 2 - zmyślna łamigłówka, w której musimy "strzelić" tak lalką, aby doleciała do określonego celu

- Labirynth i Labirynth 2- chyba już klasyk ajfonowy, w ktorym za pomocą akcelometru musimy doprowadzić kulkę do celu omijając po drodze dziury'

- Mirror's Edge - iOS'owa wersja tej gry, dobiegamy jak najszybciej do celu omijając przeszkody

- Cat Physics - łamigłówka, w której musimy rzucić piłeczkę od jednego kota do drugiego wykorzystując ukształtowanie planszy

Uff, to by było chyba na tyle z tych co mam aktualnie zainstalowanych i wartych polecenia gier/programów na iPhone.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tematu z grami na iosa, ale widzę że bida tutaj :P

Cóż, z tych co przeszedłem i są pierwsza klasa, dorzucę:

NyxQuest - platformówka

Dungeon Hunter - h'n's

Hector: We negotiate with terrorists (teraz przechodzę drugą część) - przygodówka

Pocket RPG - h'n's

Cut the rope - logiczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry

A-Breaker - bomby i lodowe figury.. bardzo fajne i jest darmowa wersja litle. Za kasę mamy 80 poziomów.

Ascendency - dla mnie wspomnień czar (i nadzieja że kiedyś będzie konwersja Fallout'a 1&2), a dla większości okazja do zapoznana się z jedną z najlepszy gier 4X z dawnych lat.... na pewno jedną z najlepszych na AppStore. Ja ze 20 lat temu nad nią noce zrywałem. niestety tylko płatna.

Programy

Star Walk - rewelacyjna mapa nieba!!!! Must have dla domorosłych astronomów.

EDIT 04.02.2012

Gdyby ktoś przegapił to na AppStorze można za darmo spróbować pierwszych trzech rozdziałów z Ghost Trick: Phantom Detective... rewelacyjna gra z 3DSa. Reszta rozdziałów to wydatek niecałych 8 euro. IMO warto ale można się przecież samemu przekonać.

Skusiłem się też na Plants vs Zombies... co prawda mam wersje i na PC i na PS3 ale ta na iOS'a jest najbardziej wciągająca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...