Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yaro555

Windows 7-brak Aero Glass

Polecane posty

Witam

Zainstalowałem win 7 hp 64. Wszystko ładnie chodziło aż po dwóch dniach nagle znikło aero glass (teraz jest tylko jak w win98!!!)

MOŻE KTOŚ POMOŻE?!

Wszędzie już chyba szukałem ale problem u nie mogę rozwiązać.

Komp:

gf 9600 gt 512

ram geil 4 gb

athlon x2 64 5600+

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz po polsku (zdanie zaczynamy wielką literą i kończymy kropką), bo kiepsko się czyta Twoje posty.

Wejdź do: Panel sterowania > Wygląd i personalizacja > Personalizacja, a następnie kliknij polecenie Schemat kolorów. Zobacz, czy jest tam wybrane Aero.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie da się ustawić czegoś takiego jak przeźroczystość

2. Wybrana kompozycja Aero to Windows 7

Sorry, inaczej jest. Jak włączam tą kompozycje ''Windows 7'' to po wyjściu z personalizacji i ponownym wejściu samo się zmieni na niezapisaną kompozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli tak, najpierw spróbuj ją zmienić na kompozycję klasyczną i wtedy zmień ponownie na Windows 7. Zobacz, czy to zadziała.

Jeśli powyższe nie zadziała, to uruchom Wiersz poleceń z uprawnieniami administratora (Start > Wszystkie programy > Akcesoria, kliknij prawym przyciskiem myszy na Wiersz poleceń i kliknij Uruchom jako administrator) i wpisz w nim kolejno komendy:

net stop uxsms
net start uxsms

Jeśli i to nie pomoże, to uruchom edytor rejestru (Start > w pole wyszukiwania wpisz regedt32). Otwórz klucz

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\DWM i zobacz jakie są wartości w polu data przy wpisach Composition oraz CompositionPolicy. Gdy to sprawdzisz, to napisz jakie masz tam wartości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero się nie włączyło. Co jest ?!

Przeszukałem wszystkie opcje wydajności i wyglądu, lipa. W końcu spytałem się kryształowej kuli i o to co znalazłem: link

Otóż należy:

1) Otworzyć Menu Start

2) Wpisać Aero

3) Wybrać pozycję Find and fix problems with transparency and other visual effects

4) Kliknąć Next

5) Jeśli mamy szczęście to cieszymy się prześlicznym interfejsem Windowsa 7 (czytaj u mnie zadziałało).

Wspomniany link: http://www.mydigitallife.info/2009/01/13/h...able-aero-peek/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w ten katalog:

performancedatastore.png

I usun (narazie do kosza) wszystkie pliki sie tam znajdujące.

Uruchom ponownie system.

Przeprowadz ponownie klasyfikacje systemu.

Przestaw schemat na dowolny z Aero.

Uruchom ponownie.

i sprawdz czy wszystko gra.

jesli nie gra, to jestem sklonny zaryzykowac stwierdzenie iż posiadasz system piracki.

...albo trzeba przeniesc temat do dzialu "Sprzet" zobaczyc czy to nie wina karty grafiki/sterownikow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz to zrobię ale od razu piszę, że system oryginalny!!!

Trochę też się boje, że to przez płytę główną? Bo ma z 5 lat.

Nie pomogło, dalej to samo jest!!!

Po wgraniu tematu Dark Agility jest to aero ale tylko na tym temacie. Na oryginalnym temacie windows 7 dalej jest jak w win98.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...