Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thepyrko

pad od ps2 - windows 7 - brak wibracji

Polecane posty

W skrócie problem opisany w temacie.

Kupiłem nowy pad od ps2. działa jak marzenie. do tego kupiłem przejściówkę na usb co by do PCta można było podłączyć i tu kiszka.

Dostałem płyte ze sterownikami do wibracji "TWIN PS TO PC CONVERTER" zainstalowałem jak bóg przykazał ale nie działają wibrację. Mam podobny problem z innym padem od APOLLO tyle że on po prostu nie jest kompatybilny z windows 7.

Macie jakieś pomysły gdzie w windows 7 można pogrzebać przy tych wibracjach albo kalibrować pada? w panelu sterowania nic nie znalazłem ale mogłem coś przegapić. pad ogólnie działa ale brak wibracji nie należy do przyjemnych niespodzianek.

Kabel-przejściówka nieznanej firmy tak samo jak sterowniki oznaczone nazwą PU305.

link do aukcji z której pochodzi kabel : AUKCJA

Liczę na waszą pomoc i z góry dzięki za wszelkie pomysły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem i sterowników ale no niestety. próbowałem nawet sterów innych padów mając nadzieję że JAKOŚ w podobny sposób wpłyną na pada którego ja używam ale problem nadal został nie rozwiązany. przypomne że wszystko śmiga jak marzenie po za wibracjami których BRAK.

zaczynam się obawiać że przejściówka lub pad nie są kompatybilne z windows 7 tak jak wspomniany wcześniej GP-3020 PC od APOLLO. No niestety takiej informacji nie mogę uświadczyć bo ni w ząb nie wiem jaka firma to robiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...