Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawzg

Sterowniki do GF7600

Polecane posty

Posiadam kartę SPARKLE Geforce 7600gs. Kupiłem Mass Effect ale okazało się że wymaga nowszych sterowników. Problem w tym że są one skopane i w nowszych grach wyskakują artefakty. Przed formatem miałem Omega Drivers ale nie pamiętam wersji, a po zainstalowaniu najnowszych monitor zaczyna mrugać albo pojawiają sie dziwne paski. Znacie jakieś inne alternatywne sterowniki?

Sterowniki to nie sprzęt. Przenoszę do odpowiedniejszego działu. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kartę SPARKLE Geforce 7600gs. Kupiłem Mass Effect ale okazało się że wymaga nowszych sterowników. Problem w tym że są one skopane i w nowszych grach wyskakują artefakty. Przed formatem miałem Omega Drivers ale nie pamiętam wersji, a po zainstalowaniu najnowszych monitor zaczyna mrugać albo pojawiają sie dziwne paski. Znacie jakieś inne alternatywne sterowniki?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale te nowsze sterowniki usuwają wszystko z rejestru. Poza tym kilka razy po formacie instalowałem najnowsze sterowniki i zawsze występował ten sam problem. Kiedyś znalazłem jakąś wersje Omega Drivers i działała idealnie. Wiecie może jaką większą zmiane wprowadzają te nowsze sterowniki? Może wystarczy tylko wyłączyć jakąś opcje w panelu nvidia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacze dokładnie jeszcze raz. Przed formatem miałem zainstalowane stery Omegi. Po formacie znalazłem jakąś nowszą wersję która się sypała zaraz po zainstalowaniu. Usunąłem ją kożystając ze specialnego programu i sprubowałem zainstalować najnowsze sterowniki Nvidi ale był ten sam problem co teraz (zaczą się on rok temu po instalacji Dark Sector, wyskakiwały artefakty i zdecydowałem się na Omegę). Znalazłem płytę od karty graficznej i zainstalowałem stare sterowniki. Nie było by problemu gdyby ME nie wymagał nowych sterów. teraz próbowałem instalować kilka wersji orginalnych ale cały czas jest ten sam problem. Jakie są jeszcze dobre alternatywne sterowniki?

Można sprawdzić dokładnie czego wymaga ME do odpalenia? Wtedy może znajdę najstarsząwersje która spełnia już te wymagania.

"Rozdziela się przecinkiem:

części zdania połączone spójnikami i wyrażeniami: "ale, a jednak, a nawet, a przecież, a także, a tymczasem, a więc, a zatem, czyli, lecz, wobec tego, wskutek tego" itp., np.: "Był zdolny, ale leniwy";" Źródło -org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj bierzące sterowniki. Uruchom komputer ponownie w trybie awaryjnym i przy pomocy Driver sweeper bądź Driver cleaner wyczyść wszystkie resztki po sterownikach. Uruchamiasz kompa ponownie i instalujesz najnowsze sterowniki dostępne dla Twojej karty graficznej. Jak to nie pomoże to trzeba spróbować czegoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie na tej karcie używam 171.71 i chce zauważyć że Avatar na nich działa.

(7600gs Gigabyte 256/128).

Możesz spróbować 91.47 też nieźle działają.

Zainstalowałem wersje 91.47. I oczywiście teraz wszystko ładnie chodzi ale ME nie chce odpalić.

"Mass Effect will not run properly because the driver for your display adapter is too old. You must update your driver to correct this problem. Please see your hardware vendor's website for further information on obtaining the required drivers."

Wydaje mi się, że na orginalnych sterownikach sobie nie pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął rok i nadal mam ten sam problem. Ściągnąłem po formacie najnowsze sterowniki v.275.33 i znów pojawiają się artefakty. Przedtem miałem cały czas v.91.47 ale wydaje mi się że te sterowniki trochę zwalniają mój komputer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...