Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kelin

Rozwiązany: Monitor Samsung

Polecane posty

Witam, proszę o jak najszybszą pomoc. Mam monitor Samsung (modelu niestety nie znam, w papierach nie znalazłem). Całość wygląda ogólnie tak:

dsc02249h.th.jpg

dsc02247q.th.jpg

Nie wiem co walnęło w monitorze i jak to naprawić. Proszę o jak najszybszą pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już to zrobić. Właśnie w tym sęk, że obrazu nie da się przesunąć i zakryć tego marginesu. To jest tak, jakby to zasłaniało część obrazu. Ja sobie tak prostu przesunąłem, aby wygodniej byłoby mi korzystać z komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień kabel od monitora na w 100% działający i zobacz czy to pomoże. Jak nie to sprawdź monitor z inną kartą graficzną.

A jeśli o model monitora chodzi to specjalnie nie trzeba szukać bo w lewej, górnej części jego ramki masz całkiem spory napis SyncMaster 2032MW :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jest nazwa monitora :D Wcześniej nie zauważyłem. Dobra, no to zrobię testy.

EDIT: Naszło mnie, aby sprawdzić czy tylko jak na kompie coś patrzę to jest ten pasek. Cholera jasna, nie tylko

[CIACH]

Zapoznaj się z zasadami umieszczania obrazków. W pierwszym poście to wyedytowałem, a i tak znowu wstawiłeś tapety zamiast miniaturek. Tym razem lecą obrazki, następnym razem polecą posty. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak piszą poprzednicy pobaw się ustawieniami pozycjonowania obrazu, albo poszukaj w panelu sterowania opcji związanej ze skalowaniem obrazu. Aczkolwiek skalowanie wydaję się mało prawdopodobne, bo obraz były "mniejszy" a nie obcięty z jednej strony, ale możesz spróbować. Ewentualnie przywróć ustawienia sterownika grafiki do wartości domyślnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...