Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RafalL

Playstation Portable Minis

Polecane posty

Nie widziałem nigdzie takiego tematu, a myślę, że w obecnej chwili jest całkiem potrzebny:)

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat minisów, które najbardziej przypadły wam do gustu. Aby nie statsować postami w stylu: "ja mam x,y,z i mi się podobają" do każdego minisa napiszcie krótkie uzasadnienie-dlaczego wybraliście takiego, a nie innego, czy spełnił on wasze oczekiwania itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Dynogems- Naprawdę gra mnie wciągła.

Break quest- nie ma nic lepszego niż stary dobry arcanoid z nowymi odjechanymi mapkami.

Hello Flowerz- Jest zimno? Nudzi ci się? Posadź kwiatki w psp! Będą rosły codziennie, możesz z nich robić bukiety i inne rzeczy.

Widget Odyssey- naprawde wciągająca gra platformowa o czterech śmiesznych robotach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hysteria Project - dlatego, że to chyba jedyna gra z gatunku interactive movie na PSP, no i do tego potrafi przestraszyć. Tak czy inaczej bardzo fajny pomysł na zrobienie gry.

Age of Zombies - może gra nie jest najlepsza ale humor chwilami potrafi rozwalić (najbardziej nawiązania do Resident Evil).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Hysterie Project też mogę szczerze polecić, tylko szkoda że krótka. Poza tym w minisy zbytnio nie grałem,a jeśli już jakieś sprawdziłem to mnie raczej nie zachwyciły. Teraz w ogóle nie gram w nie z racji tego że PSP sprzedałem i obecnie posiadam tylko PS3 które do takich gierek raczej się nie nadaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...