Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2010

Polecane posty

King's Bounty - hit na pewno choć nie mój ulubiony gatunek. Ale dla mojej ślubnej prezent w sam raz (fanka Hirołsów :smile: )

Cryostasis - to co Tygryski lubią najbardziej czyli tym razem coś dla mnie :cool:

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder - nie wiem, nie znam, nie orientuję się, zarobiony jestem czyli grać nie będę i oceniać również :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder pierwszy raz słyszę o tym tytule, w przygodówki nie gram, ale mam nadzieję, że fani tego gatunku będą zadowoleni.

Cryostasis: Arktyczny Sen no jak dla mnie jest to pełniak "prawie idealny", w sklepie nie kupiłbym tej gry, ale jako dodatek do czasopisma pasuje idealnie.

King?s Bounty: Legenda no i wisienka na torcie, miałem zamiar grę kupić od baaaardzo dawna, ale zawsze były ważniejsze wydatki, a tu taka miła niespodzianka. :)

Reasumując każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo dobry zestaw pełników, jak dla mnie 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder - szczerze mówiąc, pierwsze słyszę, ale to pewnie dlatego, że to nie jest mój ulubiony gatunek growy

Cryostasis: Arktyczny Sen - również nie mój typ, ale słyszałem pochlebne opinie na jej temat, trzeba się będzie przyjrzeć temu bliżej

King?s Bounty: Legenda - super, świetny pełniak, zdecydowany hit numeru według mnie. Nastawiałem się właśnie nad jego kupnem, bo na dniach (czy nawet już?) wchodzi do Cenegowskiej re-edycji gier :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na pierwszy ogień pójdzie King's Bounty a potem pewnie sprawdzę Cryostasis, bo może super ocen nie zebrał, ale na pewno nie jest to chłam totalny ;] Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pełniaków oraz brakiem przecieków do nich, bo forum nie było aż tak oblegane chociaż plaga pytań "Dlaczego nie ma przecieków?!111oneone" była też ciężka do przetrwania ;p Naprawdę cover jest świetny choć zawsze przy okazji dodaję - dla mnie to dodatek do tekstów ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King's Bounty : Legenda - świetna gierka, uprzyjemni czas w oczekiwaniu na Hirołsy VI . Aż się nie mogę doczekać jutra. Miałem ochotę kupić ją w PKK , ale wiele osób przypuszczało że może być w CDA więc poczekałem. Warto było !

Cryostatis - słyszałem wiele pochlebnych opinii o tej grze , więc z chęcią wypróbuje ( jeśli znajdę czas ) albo się nie przestraszę :wink: bo to ponoć horror

Darkness Within ... - przygodówek nie ruszam , ale brat tak więc znów coś dla niego.

Ogólnie pełniaki świetne , powiem nawet że przebijają wrześniowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Panowie, duże brawa.

King?s Bounty: Legenda PL - o takim pełniaku w CDA to ja jeszcze nie śniłem. :)

Cryostasis: Arktyczny Sen PL - myśle, że zagram chociaż nie przepadam za tymi klimatami.

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder PL - myśle, że fani gatunku będą zadowoleni.

Reasumując: DOBRA ROBOTA :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K O Z A C K I E gry są na coverze...

King's Bounty: Legenda - Cudnie w końcu zagram w tą grę. No normalnie CDA mnie zastrzeliło :D taki tytuł. Dzięki. Szkoda ,że nie ma multiplayer-a (przez sieć).

Cryotasis - Nie lubię horrorów ,ale może zagram.

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder - Kiedzs moze i zagram w ferie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki są super:

King's Bouty Legenda - Mój ulubiony gatunek gier więc zagram !

Cryostasis: Arktyczny Sen - zagram ale nie wiem czy rodzice pozwolą :)

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder - Może tak,a może nie nie przepadam za przygodowkami..

Numer cały bedzie wyśmienity !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings Bounty:Legend - nie za bardzo lubię strategię,ale była ona przez redaktorów najpoczytniejszych serwisów i czasopism o grach strasznie zachwalana.Więc trzeba będzie wytestować :)

Cryostasis:Arktyczny Sen - IMHO najlepszy pełniak tego numeru.Demo mi się bardzo podobało więc z pełną wersją nie może być inaczej

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder - może kiedyś.Kiedy nie będę miał żywcem w co grać.A na to się nie zanosi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki zapowietrzyło mnie ale od początku:

KB:legenda i love you cda a mama proponowała mi żebym razem kupił to z SF4 całe szczęście wziołem tylko street fightera :):ok:

Cryostasis: Arktyczny Sen fajnie chciałem ściągnąć bo wystarczy znaleźć kody na forach ale nie będe musiał bo będę miał z CDA. :ok:

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder : nie znam, przygodówka więc może zagram chociaż wole takie lajtowe przygodówki typu sam i max czy Monkey Island. :confused:

okładka za biała ale jak będzie ukryty suprajs światłowy to będzie git. :down:

zawartość no szkoda że nic z TGS widać że nie było pieniążków tak samo jak było z Golem , w tym roku z polski pojechał na TGS tylko Hyper a szkoda :( .

Zapowiedzi no szkoda że nie ma nic o batmanku lub o assasynie ale nie jest źle bo alicja jest :):ok:

Recki fifka and company nie jest źle.

Podsumowując jest supcio numer o głowe bije pełniakami ten poprzedni a wrześniowe zawsze są uper good no trudno widać że redakcji pomieszały się zestawiki a podobno smugg mówił że za miesiąc będzie jeszcze goręcej (może pierwszy assasynek eh fajnie by było)

To do jutra game on! :gra:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King's Bounty: Legenda - Jak na głównego pełniaka - super. Niestety nie zagram, bo nie lubię strategii turowych. Ale ciesze sie, że CDA daje takie "ekskluziwy".

Cryostasis: AS - Z tego cieszę się najbardziej. Na pewno zagram - miła odskocznia od tych wszystkich wybuchowych FPS'ow :wink: Nie mogę się doczekać!

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder - nie zagram, nie lubię przygodówek :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd kupuję CD Action (czyli 2004) nie było moim zdaniem tak dobrych pełnych wersji (wiem, że często ludzie tak piszą i najczęściej się z tym nie zgadzam). 2 z pełnych wersji (King's Bounty i Cryostasis) mogłyby stanowić główne pełne wersje w dwóch numer (nawet oddzielonych o kilka miesięcy wśród których nie było aż takich hitów. A tu mamy je razem dodatkowo w pakiecie z 3cią - przygodówką zbierającą dość dobre oceny i nawiązującą do powieści H.P. Lovecrafta. Ja osobiście nie oczekuję nic więcej (a nawet powiem, że oczekiwałem znacznie mniej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się spytam - jak jest z optymalizacją Cryostasis ostatecznie, przynajmniej z tą wersją na coverku?

Bo tak to pełniaki.... Darkness Within to średniak, ale po Cryostasis na pewno sięgnę po Dead Space, bo ponoć naprawdę niezły, świetnie wygląda i brzmi, dobrze straszy, ma ciekawą mechanikę rozgrywki - no pobawię się i to jest naprawdę miłe zaskoczenie. A King's Bounty to już jest naprawdę dobry tytuł, uuu.... Pamiętam, ile to godzin potrafiłem spędzać przy HoM&M III i V - jeśli King's Bounty tak samo dobrze wkręca, no to mamy perełkę. Po Ninja Blade, World of Goo, Drakensangu, ostatnim Hitmanie (Blood Money) oraz Rainbow Six: Vegas (DMC 4 było jeszcze w tamtym roku) nie wiem, czy nazwę je najlepszymi w tym roku, ale... w końcu zestaw, w którym kusi nie jedna, a dwie gry, wiec chyba najlepiej. Bombka!

Po Cryostasis sięgnę, bo to kolejny oryginalny horror (po Dead Space i, naturalnie, Silent Hill 1 & 2, które uwielbiam), więc chcę go sprawdzić, sięgnę też po King Bounty, bo chcę wciągającej, ale to wciągającej turówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Po prostu jak zobaczyłem zapowiedź numeru w szkole to myślałem ze wikituje.Kiedyś w Heroes'y pogrywałem i bawiłem się świetnie choć nie lubię strategii.A że jedna z tych gier nią jest to pewnie i bym Jej i nie instalował gdyby...Do rzeczy:

King?s Bounty: Legenda PL - tak jak pisałem, strategii nie lubię, wyjątkiem są Heroes'y, a że ma ona w sobie i trochę RPG'a to i ....Zagram na Pewno!!!

Cryostasis: Arktyczny Sen PL - Po prostu spełnienie marzenia, wiedziałem że kiedyś w toto zagram ale nie myslałem że dostanę tę grę od CDA

Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder PL - Popykam w ferię

W: Ogólnie pełniaki jak i cały numer SUPCIOO!!!!!! A i cena tylko 15 zł. 11/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę bardzo fajnie. Dawno już nie mogłem powiedzieć, że aż tak fajnie. :smile:

King's Bounty i Cryostasis mnie jak najbardziej zadowalają. Może nie powiem, że na pewno zagram, bo ciężko mi się oderwać od L4D2, a czasu nie wiadomo ile nie ma. :smile:

Jednak może w jakieś ferie, albo gdy będzie trochę luzu, zapewne zagram.

A mam jeszcze takie pytanko. Czy to są te pełniaki, po których ma nam opaść szczena, zapowiadane przez Smugglera, czy one dopiero się pojawią? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za HoMM nie przepadałem nigdy, więc King's Bounty raczej sobie odpuszczę, Cryostasis pewnie spróbuję, a przygodówka - nie mam do tego głowy.

Liczyłem na jakiegoś h'n's/RPG który miałby co-opa lub po prostu zwykły multi, cóż.. może w następnym numerze? ;)

Dobrze, że dajecie tak zróżnicowane gatunki - fani każdego z nich bynajmniej nie mają powodów do narzekania, noo... może z wyjątkiem wielbicieli symulatorów, które - nie oszukujmy się - za dużą popularnością w CD-A się nie cieszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pełniaki bardzo dobre, i we wszystkie zagram , no może oprócz rzygodówki(nie moje klimaty), ale gdy zobaczyłem, że pełniakami będą Kings Bonty i Cryostasis szczęka mi opadła, także pełniaki super, nalepsze w tym roku, ciekawe co będzie za miesiąc;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się dopiszę :)

King's Bounty- mam jeszcze do dokończenia Herosów 5 i jakoś mi się nie chce a KB cudem raczej nie jest więc nie zagram na razie, może kiedyś wypróbuję.

Cryostasis- ściągam demo by wypróbować co to

Przygodówka nie dla mnie :)

No jakoś pod względem pełniaków średnio jak na razie, jak na razie z tego powodu, że nie kojarzę kompletnie Cryostasis (czy jakoś tak), po zagraniu w demo ocenie czy dobra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...