Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slomka77

Rozwiązany: Jaki internet stacjonarny wybrać ?

Polecane posty

Witam

Zastanawiam się nad wyborem dostawcy neta- póki co waham się między Era stacjonarna a oferta Orange Freedom. Już teraz wiem, że chciałabym rozdzielić net na 2-3 stanowisko, a co za tym idzie nie wiem jaką prędkość dobrać, aby net działał w sposób swobodny?

Możecie też podpowiedzieć który operator według Was jest korzystniejszy? Który ma lepsza obsługę klienta? promocje, stawki etc. Interesuje mnie cała jakość obsługi u tych operatorów.

Zapoznaj się z zasadami zakładania tematów w dziale Internet i Sieci. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch, które wymieniłeś w pierwszym poście, to jeśli masz telefon komórkowy w Erze, to warto ich ofertę przemyśleć. Jeśli potrzebujesz również telefonu stacjonarnego, to jeśli zamówisz go u nich, to internet wyjdzie jeszcze taniej. Jeśli chodzi o szczegóły, to zobacz sobie na ich stronę.

Jeśli zaś nie masz telefonu komórkowego w Erze i nie chcesz telefonu, to korzystniej wypada Orange.

Z tego co mi wiadomo z tymi firmami nie ma większych problemów.

I tak, Netia ofertę może i ma fajną, ale tu niestety słyszałem marudzenia na ich podejście do klienta. Jeśli wszystko będzie działać i się nie pomylą, to ok, ale jeśli będą jakieś problemy, to już może być różnie.

Jeśli nie chcesz niczego wielkiego pobierać, to 2Mbps starczą z zapasem. Od biedy przy mniej intensywnym korzystaniu z internetu nawet 1Mbps by starczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie, pod względem cen nie ma co się zastanawiać, nie wychodzi to drogo. Nie mam telefonu w Erze, a jak przeglądałam Freedom, to najwyższe prędkości to kwestia 80 zł, więc wydaje mi się , że propozycja dość korzysta, tym bardziej, że jeszcze przy zakupie rotera za 49 zł, otrzymuje się dodatkowo zestaw neta mobilnego, co w moim przypadku jest bardzo wygodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to Orangee Free to porażka. Moze i oferte ma w miarę korzystną w porównaniu do innych operatorów komórkowych. Mimo wszystko porównując ją m.in do Netii to ta druga jest bezkonkurencyjna i to ją właśnie bym Ci polecił. Wystarczy jeden rzut oka na jej oferte by stwierdzić, że jest ona obecnie najbardziej interesująca na naszym rynku http://www.dostawcy-internetu.pl/operator/...ennik,1055.html

Sevard pisał o podejściu do klienta, sam sie z tym jeszczenigdy nie spotkałem, ale wiem że mają lepsze niż np. TP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demetrius: ale autorowi wątku nie chodziło o Orange Free, tylko o Freedom ;) U mnie paru znajomych ma ten net i nie pamiętam, żeby jakoś specjalnie narzekali, w zasadzie to analogiczne łącze do Neostrady, tylko pod inną nazwą handlową, nie różni się chyba specjalnie, nie wiem jak wygląda porównanie cenowe, bo ostatnio w Neo był spore obniżki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...