Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MULIK

Rozwiązany: Mobile Forces - tworzenie serwera

Polecane posty

witam wie ktoś jak można założyć server?? bo jak ja zakladam biorę multiplayer/host/ wszystko wybieram zaznaczam internet i tworzy mi gre w lanie możecie mi pomuc?? z góry dziękuje...

Zapoznaj się z zasadami zakładania tematów w dziale "Internet i sieci". Swoją drogą każdy potrafi przeczytać tytuł tematu normalnymi literami a nie wielkimi. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj jak przepisujesz... Hamachi to aplikacja tworząca wirtualną sieć lokalną, przyznając ci dodatkowe IP, z którym mogą się łączyć inni użytkownicy sieci, do których jesteś podłączony. Droga na obejście braku zewnętrznego IP i/lub dynamicznie przyznawanego. Co do internetu - komp jest wpięty "bezpośrednio", czy po drodze są jakieś pudła typu Livebox czy inny router?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma, że możesz mieć mniej problemów z korzystaniem z Hamachi do zakładania gier. Poza tym, spróbuj skądś wziąć listę komend do konsoli podczas gry i poszukaj tam komendy, która zarządza typem gry, tj. czy Internet czy LAN. Zresztą, nie jesteś w sieci LAN jako takiej, więc teoretycznie każdyużytkownik Neostrady powinien móc się bez problemów podłączyć. Do tego byłbym skłonny się pokusić o hipotezę, iż właśnie ze względu na bycie bezpośrednio podłączonym do Internetu, gra nie obsługuje rozróżniania trybu LAN/Internet, przez co ustawia się na domyślny - LAN. Czy sam fakt, iż gra jest określana jako LAN wpływa jakoś na komfort samej gry, tj. uniemożliwia dołączenie którejś z osób, z którymi chcesz grać czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...