Skocz do zawartości

Mafia II - Rozdział 14, Zabójstwo Dereka i Steave

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

Frizen

Frizen

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 186 postów
Mam problem z tą misją....Steav'a zabijam ale Dereka nie daje rady...zabijam kilku gości,ale póżniej musze opuścić skrytke(kolumna na lewo) i się przenieść bo  zaczyna trafiać koktajlami,ale jak przebiegam to gine od strzałów...Pomocy jak zabić Dereka,wiem przebiega z lewo na prawo na pietrze ale nie dam rady go ustrzelić.Gram na poziomie Hard tongue_prosty.gif .

filipek632

filipek632

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 362 postów
Też miałem z tą misją kupę problemów i chyba z 20 razy do niej podchodziłem smile_prosty.gif Jedna z trudniejszych. Trzeba jak najszybciej ubić towarzyszy Dereka a potem po schodach dostać się do niego samego. No i dużo ruchu chłopie, dużo ruchu biggrin_prosty.gif Powodzenia !

LukiSacz

LukiSacz

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 156 postów
Możesz także wbiec po schodach do biura Dereka (tam gdzie brałeś od niego zadanie), schować się przy ścianie i strzelać do niego przez szybę. Ja w taki właśnie sposób przeszedłem tę misję smile_prosty.gif

nwcrw

nwcrw

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 91 postów
Ja wcześniej kupiłem M1 Garand i  jednym strzałem pozabijałem wszystkich kolesi, których mogłem z dołu, a potem na górę z Thompsonem i po misji.

Xavenir

Xavenir

Ork

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 56 postów
Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale najłatwiejszym sposobem według mnie (grałem na hard'zie) jest szybkie podbiegnięcie za kolumnę/beczkę/łódź i zaczekanie na Resp przeciwników, a następnie zabicie dwóch z dołu i schowanie się pod tym balkonem skąd do ciebie strzelają na piętrze, efekt jest taki, że po jakimś czasie ci kolesie zaczną do ciebie przybiegać na dół, a ty ich spokojnie kosisz z Tommy'ego czekając aż wybiegnie Derek.

exkudlaty

exkudlaty

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów
ta misja jest albo cholernie trudna albo cholernie łatwa. Steva można dojechać zaraz po scence. Wychodzisz z hangaru, chowasz się za pierwszą skrzynką po lewej. trzeba mieć Thompsona przygotowanego i przeładowanego. rzucasz granat i od razu wychylasz się z tommygunem. Steve powinien oberwać.
co do samego grubasa - wbijaj się do magazynu, od razu za beczki po prawej stronie i wypatruj sukinkota w lewym górnym rogu - wylezie, rzuci koktajl i schowa się za paczkami, zanim to zrobi dobrze żeby zarobił kilka sztuk ołowiu - jak będziesz miał farta to będzie wystawał kawałek łba - namierz i nap.. strzelaj. kilka kulek w tłusty łeb powinno rozwiązać sprawę - mi się udało tak to zrobić że tłuścioch rzucił butelkę z benzyną tylko raz i trafiłem tylko jego, nikogo z popleczników i voila - misja zakończona.
formatowanie dysku nie jest jedynym ratunkiem na wszystkie problemy

ElTabasco

ElTabasco

American®

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1690 postów
CYTAT
Możesz także wbiec po schodach do biura Dereka

Tak właśnie zrób to chyba najłatwiejszy sposób ja ta misję za drugim razem przeszedłem.
Najpierw wbijasz na górę chowasz się w gabinecie, z stamtąd rozwalasz mięcho armatnie, gdy wszystkich wytłuczesz grubasek już nie będzie rzucał koktajlami tylko zacznie zwiewać wtedy wyjdź z gabinetu (naszykuj jakąś maszynówę) i go rozwal biggrin_prosty.gif
Powodzenia happy.gif
Dodany obrazek

szczenku

szczenku

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 220 postów
Wasze taktyki są do Du@#@y  laugh.gif
Dereka można zabić w 10 sek po wejściu do hangaru. Zaraz po wejsciu szukajcie jego łysej główki gdzieś na górze. nawet jak jest schowany za skrzynką to jego łepetyna wystaje. 2-3 strzały i gotowe. Proste  i skuteczne happy.gif

Ickam

Ickam
  • Forumowicze
  • 1 postów
CYTAT(ElTabasco @ czwartek, 09 wrzesień 2010 - 17:41)
CYTAT
Możesz także wbiec po schodach do biura Dereka

Tak właśnie zrób to chyba najłatwiejszy sposób ja ta misję za drugim razem przeszedłem.
Najpierw wbijasz na górę chowasz się w gabinecie, z stamtąd rozwalasz mięcho armatnie, gdy wszystkich wytłuczesz grubasek już nie będzie rzucał koktajlami tylko zacznie zwiewać wtedy wyjdź z gabinetu (naszykuj jakąś maszynówę) i go rozwal biggrin_prosty.gif
Powodzenia happy.gif

Dobrze pamiętam, że schody do biura Dereka to te zaraz przy wejściu do tego magazynu? Bo jeśli tak to u mnie drzwi na ich końcu są zamknięte. Próbowałem nawet rozwalić klamkę dwoma magazynkami z shotguna, ale nic to nie dało. Jakieś sugestie?

ElTabasco

ElTabasco

American®

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1690 postów
@Ickam
Ale najpierw musisz wejść tymi ogromnymi drzwiami i gdy znajdziesz się już w magazynie po lewej stronie ściany są schody nimi dowleczesz się do biura.
Z tego co pamiętam to tam nawet drzwi nie było...
Dodany obrazek

Frizen

Frizen

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 186 postów
Temat do zamknięcia,gre skończyłem już jakiś czas temu.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników