Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MichoS

Rozwiązany: Internet w telefonie w plusie.

Polecane posty

Witam,

Otóż w aktualnym numerze CD-Action w artykule o mobilnym internecie napisano, że za 59zł/miesiąc można sobie w plusie aktywować internet w telefonie z nielimitowanym transferem. Tylko że szukając na stronie plusa znalazłem tylko opcje z ograniczonym transferem po którego przekroczeniu prędkość transmisji spada. Czyżbym był ślepy i nie widzę tej wymienionej w cda opcji, czy to Allor(to on pisał ten artykuł) się pomylił i plus nie daje takiej opcji jak napisał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allor pod pojęciem "nielimitowany" dostęp do internetu rozmiał to, że po przekroczeniu limitu nadal można z netu korzystać (przy zmniejszonej prędkości). Nie wiem w ogóle po co takie artykuły powstają, skoro biorą się za nie osoby w ogóle nieobeznane w temacie. Ten koleś napisał tam, że w Playu na abonament po przekroczeniu limitu traci się dostęp do internetu! Co za bzdura! Aż żal mi komentować. Sry za lekki offtop ale musiałem się wyładować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sam Allor by to raczył skomentować?

Nie widziałem go na forum w tym dziale od, hm powiedzmy, że od dawna, bo nie pamiętam o co była tamta kłótnia. Możesz spróbować pisać na PW, może odpowie. Czasem odpowiada też w temacie Pytania do Allora/Ala, ale to też raczej rzadko.

Całkiem możliwe, że podczas testów nie nałożyli mu mu limitu na transfer zaraz po przekroczeniu limitu danych, co czasem się zdarza i z tego wyciągnął błędne wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo dopiero dziś miałem czas usiąść i przeczytać ten artykuł. Wniosek jest prosty. Allor nie kłamał. Warunkami uruchomienia tej usługi są: abonament w Plusie oraz kwota abonamentu > 100 zł. Wnioskuje, że jeżeli spełniłeś dwa wymienione warunki musisz przejść się do Plusa i dogadać się z uruchomienie nie internetu w telefonie a iPlusa w telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...