Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Rozwiązany: Gadu - Gadu, aktualizacja

Polecane posty

Gość sebi1295

Witam.Jakiś, już dłuższy czas temu ściągnąłem sobie nową wersję programu a mianowicie GADU GADU BETA - tak pisze we właściwościach.Korzystam z niego do dziś i nie było żadnych problemów.Chcę poinformować że często jak wyskakiwało okienko aktualizacji to je zawsze ignorowałem, nigdy nie aktualizowałem programu.Dzisiaj gdy włączyłem GG, okienko aktualizacjo bez mojej zgody samo zaczęło się ,,aktualizować" tzn. widnieje okienko aktualizacji a wnim, nowa wersja GG jest dostępna, pobieranie nowej wersji czy coś takiego i się pobiera.Tak za każdym razem i tu pytanie.Zezwolić na to pobieranie czy nie.Nie chcę zmieniać komunikatora. Wersja GG: GADU GADU BETA.

Sprzęt w sygnaturce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Wtedy wyłączyłem na siłę 2 razy tego aktualizatora, i przestało się to okienko pokazywać, zrestartowałem kompa i też już się nie pokazuje.Może i dobrze.Co o tym myślisz i daj screena z pulpitu z włączonym GG, chcę zobaczyć jak ono wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Nie jest tak kiepsko, może kiedyś się skuszę.Dzienks.

Właśnie pobiera się ,,aktualizuje".Czy jak się skonczy to będę miał 2 GG, i tamto starsze będę musiał usunąć czy się ono po prostu nadpisze?Czy jak usunę te stare to pozostanie mi mój numer gg i kontakty w tym nowym?proszę oszybką odp.Ważne.

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji Edytuj. Posty połączyłem.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Zainstalowałem nowe gg 10, stare się usunęło i wszystko z tamtego gg się skopiowało.Ale nie mogę włączyć nowego gg bo pisze że nie znaleziono jakiegoś pliku i ponowna instalacja naprawi ten problem, co teraz zrobić?Nie chcę stracić wszystkich kontaktów i chcę zachować swój numer.Proszę o szybką odp.

Ten plik to Qtgui4.dll

Ściągam ten plik, gdzie go wkleić?

Wkleiłem i pisze że nie znaleziono punktu wyjścia procedury, wkleiłem to do głownego pliku.Co mam robić, pomocy.Czy jak zainstaluje jeszcze raz gg 10, to tamto się usunie i się wszystko skopiuje czy jak bo nie wiem co mam robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qtgui4.dll to plik biblioteki Qt4, niestety jednak wersji tej biblioteki trochę jest i nie muszą one być zgodne między sobą. Tzn. Qt dosyć prężnie się rozwija i dodawane są nowe funkcje, a stare modyfikowane.

Moja propozycja jest taka, żebyś odinstalował gg, ściągnął z netu instalator ostatniej dostępnej wersji i za jego pomocą zainstalował najnowszą wersję, wtedy powinno wszystko działać.

Druga sugestia jest taka, żebyś zmienił komunikator na coś lżejszego, ze swojej strony polecam kadu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Właśnie pobieram instalatora, pamiętam swój numer gg i hasło, czy jak zainstaluje nowe gg to będę mógł korzystać dalej z tego numeru?

Problem rozwiązany.Usunąłem GG i zainstalowałem 10 od nowa.Wszystko OK. i nie musiałem na nowo wgrywać kontaktów bo wszystko się przeniosło.Temat do zamknięcia, w razie problemów poproszę o odtworzenie lub założę nowy.Dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...