Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smyku

Mass Effect 2 - Pobieranie wersji angielskiej z EA download managera

Polecane posty

Witam,

W związku z tym, że wychodzi niebawem dodatek do ME 2 - Liar of the Shadowbroker, chciałbym mieć pewność, że sobie w niego zagram, a w związku z jakimiś przekrętami EA, dodatek ma w Polsce być niedostepny - stąd moja decyzja o pobraniu wersji ENG z EA DOWNLOAD MANAGERa.

Tyle tylko, że mam jedną wątpliwość. Otóż - usunąłem stary instalator (polską wersję kolekcjonerską) i odpaliłem EA download m... i tam mam na liście pozycję którą zakupiłem, czyli ME, ale - czy to na pewno będzie wersja angielska? czy może polska ponownie, tylko ściągnięta z neta?

W skrócie mówiąc, czy mogę mieć pewność, że to co pobieram to instalator wersji full ang, którą dystrybuują na zachodzie :)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wersja, którą ściągasz z EA Downloadera jest po angielsku. Ja wpisałem kod z gry i ME 2, który mi się ściągnął był oryginalną wersją angielską.

Przygotuj się tylko na bardzo długie ściąganie (około 10 Gb).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos długiego ściągania...

Też postanowiłem ściągnąć wersję angielską przez EADM, po tym jak jedna z płyt odmówiła współpracy z napędem. Po pierwszym ściągnięciu instalator wysypał się zostawiając mi do kontemplacji "data error", czyli jak podejrzewam uszkodzone pakiety (?). Wyczyściłem cache i cierpliwie odczekałem aż się ściągnie ponownie, co zaowocowało kolejnym sypnięciem instalatora, tym razem dużo wcześniej. Pogadałem sobie z supportem EA, który po poproszeniu mnie o wykonanie kilku standardowych wygibasów (folder z plikami tymczasowymi wyczyść, antywirusa i firewalla wyłącz, przeinstaluj EADM, etc.) zostawił mnie ze ściągającym się podejściem trzecim. Instalator dotarł dalej niż poprzednie dwa, ale niedostatecznie daleko ;), a ja zostałem niczym ten kwiat lotosu na tafli jeziora. Nawet w klawiaturę nie grzmotnąłem.

Mam więc próbować dalej w nadziei, że trafię, czy może ktoś zna jakiś sposób na zreperowanie tego co mam bez konieczności przepychania gigabajtów przez moje łącze? Byłbym wdzięczny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...