Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

urban95

Gothic 3 - Agresywni Orkowie

Polecane posty

Witam, mam problem , a mianowicie : Gdy już wchodzę do lidera Szamanów Orkowych w Geldern i chce z nim porozmawiać on zaczyna gadać coś że nie będzie tolerował czegoś tam i zabije wszystkie podejrzane Mory. W tym momencie wszyscy orkowie się na mnie rzucają . Na solucji czytałem że normalnie trzeba z nim porozmawiać , a ja nie dość że nie mogę to dodatkowo wszyscy orkowie we mnie nawalają i to nie tylko w Geldern :/ Poszedłem do Trelis i tam też mam samych Agresywnych Orków. Czy może ktoś wie o co chodzi i dlaczego tak się stało. Czekam na odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile orkowych miast wyzwoliłeś? Jeśli więcej niż 3 to już nic nie da się zrobić.

Grę można skończyć i bez tej rozmowy, ale jeśli chcesz to zostaje tylko gra od nowa lub wcześniejszy save.

I nie dziw się, w końcu powybijałeś dziesiątki orków, niedobitki zwiały i opowiedziały o tobie kumplom;)- nic dziwnego, że próbują Cię zabić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek nie ma tu nic do rzeczy, przy masowym wybijniu miast/obozów danej frakcji zawsze obróci się ona przeciw nam.

W takiej sytuacji możliwe są trzy wyjścia:

1. Wczytać save'a sprzed ataku na ostatnie miasto.

2. Grać dalej i do końca gry tłuc wszystkich z danego ugrupowania, rezygnując jednocześnie z oferowanych przez nich zadań.

Jeśli nie możemy, lub nie chcemy korzystać z dwóch powyższych, to zostaje nam jeszcze:

3. Wczytać trochę wcześniejszego save'a i nie rozmawiać z jakimkolwiek dowódcą z frakcji, której podpadliśmy. Dopóki nie usłyszymy tych słów o zabiciu wszystkich podejrzanych, możemy przemieszczać się po świecie gry nie prowokując natychmiastowego ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...