Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

duc

Komputer strasznie wolno się włącza.

Polecane posty

Mam taki problem że komputer strasznie wolno się włącza kiedy pojawi się okno logowania to klikam na swojego użytkownika i jak jest to okno ładowania to jest wyświetlane przez około 30 sekund.Dlaczego komputer tak wolno się włącza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz zainstalowane wiele programów dodatkowych które przy starcie zapychają system spróbuj je powyłączać Uruchom wpisz msconfig zakładka uruchamianie i tam poodznaczaj niepotrzebne rzeczy albo takie które włączasz jedynie gdy potrzebujesz.

P.S.

Próbowałem pisać jak autor, i muszę powiedzieć, że sam siebie nie rozumiem :f.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz CPU-Z i sprawdź RAM...czy nie straciło taktowania może...i czy wszystkie RAM`y wykrywa...to też może być powód.Myślę że defragmentacja dysku nie zaszkodzi oraz CCleaner.Wyczyść rejestr i wszystko co jest standardowo zaznaczone.Ja usunąłem ostatnio prawie 4.5GB danych :) Jak to zrobisz wróć :)

EDIT@UP

Sory...nie czyść rejestru tylko kliknij "Szukaj" i później "Napraw zaznaczone problemy" możesz zrobić kopię, ale nie musisz ( ja nie robię, czyszczę i wszystko działa :) )...potem Środkową opcję...nie pamiętam jak się nazywa...i tak do skutku aż nic nie znajdzie...to samo z tą pierwszą opcją w panelu po lewej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory...nie czyść rejestru tylko kliknij "Szukaj" i później "Napraw zaznaczone problemy" możesz zrobić kopię, ale nie musisz ( ja nie robię, czyszczę i wszystko działa :) )

Wszystko do czasu, wszystko do czasu. Lepszym pomysłem jest optymalizacja rejestru, bo czyszczenie niewiele daje, jeśli w ogóle coś. Do optymalizacji rejestru można użyć programu NTREGOPT.

A tak w ogóle, to poproszę o logi z OTL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...