Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boomer

Starcraft 2 - problem z Frequency out of range.

Polecane posty

Kupiłem kilka dni temu nowy pc. Zainstalowałem na nim Windows 7 Ultimate 64 bit. Po zainstalowaniu i uruchomieniu SC2 ekran robi się czarny i wyskakuje komunikat Frequency out of range. Wie ktoś co na to poradzić? Próbowałem robić to co ludzie pisali na różnych znalezionych forach ale nic nie pomagało. Nie wiem czy chodzi o monitor czy o pc, bo na starym pc SC2 działał bez problemu a monitora nie zmieniałem. POMOCY!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi, robię wszystko i nie moge naprawić tego, jak to możliwe, że gra działała na złomie sprzed 5 lat a nie działa na nowym pc za 2500 zł ?! Monitor mam cały czas ten sam, sam pc wymieniłem, instalowałem Win 7 64 bit i 34 bit i na żadnym nie chce działać. POMOCY!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować sprawdzić na xp albo podłączyć tylko stary dysk gdzie jest xp i na nim sprawdzić. Jeśli nawet stary dysk byłby pod szerokie taśmy ata to taką na pewno masz w nowej płycie. Albo jeszcze podpiąć jakiś monitor, telewizor, który ma większą rozdziałkę od twojego aktualnego monitor. Albo posprawdzaj na różnych częstotliwościach ale wątpię w to aby zadziałało.

Tak w ogóle to 32 bit a nie 34.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...