Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalw2

Mafia 2 - przy odpaleniu obraz znika z monitora

Polecane posty

Witam. Niedawno kupiłem Mafie 2 ,zainstalowałem bez problemów ,lecz przy odpalaniu gry obraz znika z monitora i na czarnym tle widać napis OUT OF RANGE Fv: 60 i Fh:38,5 ,a muzyka z gry cały czas leci z głośników. Proszę o pomoc.

Mój sprzęt

Procesor: (pisze że) INTEL CORE 2 vPRO

Ram: 2 GB

Karta graficzna: nVidia 9400 GT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wszystko stracone, twój nietypowy monitor powinien w końcu obsługiwać jakąś normalną rozdzielczość.

pójdź do jakiegoś kolegi, zainstaluj u niego mafię, przestaw na rozdzielczość obsługiwaną przez twój monitor, skopiuj Configi (znajdują się w moich dokumentach i w głównym katalogu gry), przenieś je pendrivem na swój komputer i przenieś je na swoje miejsce. to powinno pomóc, o ile mafia obsługuje jakąkolwiek kompatybilną rozdzielczość do twojego monitora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić inny. nie każdy może sobie na to pozwolić. Trzeba szukać innych sposobów, no chyba, że komuś wymiana nie wadzi. Ale jeśli masz w domu jakiś nowy telewizor, który ma jakieś wejścia(by podłączyć kompa do niego), np. hdmi(to prawdopodobnie masz, jeśli to nowy płaski telewizor), dvi(tego raczej nie będzie) albo d-sub(to możesz mieć, ja mam). Albo pożycz od kogoś na godzinę monitor, który ma większą rozdziałkę od twojego i jak włączysz grę to ustaw rozdziałkę maks. taką jaką obsługuje twój monitor. A potem swój podłącz i śmigasz.

tak z ciekawości spytam czy na twoim kompie magia śmiga na wysokich, jaka rozdziałka, detale. Oczywiście powiesz najwyżej wtedy jak uruchomisz grę z normalną rozdziałką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

A co do monitora o czytałem na jednym z forów o identycznym problemie, i można to zrobić ręcznie.Wpisz w google a na pewno znajdziesz.Ja nie mam czasu, później dam link'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w plik config.ini najprawdopodobniej znajdź linijkę z rozdzielczością i zmień na 1024 768 i powinno grać a i jeszcze odświeżanie obrazu ustaw na 85 hz to powinno pomóc. jak dalej nie działa to popróbuj z tym odświeżaniem 60 hz , 72hz , 75hz , no i 80hz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...