Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bordouex

Gdy użyję przycisków pod touchpadem, to notebook się zawiesza

Polecane posty

Samsung R580. Kupiłem go około 2 miesiące temu. Problem pojawił sie dzisiaj. Gdy użyje prawego lub lewego guzika pod touchpadem komputer za kilka chwil się zawiesza, restartuje, ew. deatch blue screen. Głównie używam zewnetrznej myszki. Nie ma żadnych problemów poza tym, gdy użyje się guzików myszy pod touchpadem.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem starsze sterowniki, gdyż zainstalowane na laptopie były nowsze. Nic nie pomogło. Odinstalowałem je całkiem i dalej to samo. Dokładnie sprawdziłem touchpad i oto wyniki: występuje problem tylko gdy naciskam lewy guzik pod touchpadem - wtedy komp się odrazu wyłącza. Nie występują problemy gdy: poruszam wskaźnikiem za pomocą touchpada, gdy pykam palcem w touchpadem(traktowane to jest jak naciśnięcie lewego przycisku), lub jak naciskam prawy przycisk.

Reasumując problem to lewy przycisk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi podać jakiś link skąd mógłbym ściągnąć lnuxa i napisać co potem mniej więcej zrobić.

Ja go nie zalałem, a także mocno nie naciskałem, mało kiedy go uzywałem, cały czas lecę na myszce.

Chyba, że nastapił jakiś sabotaż, ale wątpię w to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować nie zaszkodzi. Co do serwisu to nie mam pojęcia jak z Samsungiem, ale obawiam się, że bez niego się nie obejdzie. Z doświadczenia wiem, że Acer ma błyskawiczny (spalona płyta główna, w poniedziałek wieczorem komputer wysłany do serwisu w Czechach, w piątek rano komputer pod drzwiami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie chodzi o ten touchpad. To ogólnie cały laptop się zepsuł. Wyłączał się już całkiem w różnych momentach, nie trzeba było nawet naciskać touchpada. Teraz w ogóle się nie włącza. Po wciśniećiu Power, wiatrak zaczyna szumieć wyjątkowo głośno, pełne obroty chyba, ciemny ekran, nie miga dioda od dysku twardego.

Heh wytrzymał 1,5 miesiąca. W poniedziałek zawiozę do komputronika. Nawet nie mam jak save'ów z Dragon Age przesłać na stacjonarny. Heh, ciekawe czy do rozpoczęcia studiów zdążą zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...