Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dexever

Problem z gts 250

Polecane posty

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z niektórymi grami a dokładniej karta zacina się na grach, w których nie miało to wcześniej miejsca np. Mirror's Edge czy Mafia II po dłuższym graniu. Sprawdzałem temperatury Furmarkiem i dochodzą one do 96 stopni. Instalowałem też najnowsze sterowniki jednak nic to nie dało.

Specyfikacja mojego kompa:

post-144464-1283359164_thumb.jpg

- zasilacz modecom feel III 500 (wiem że to bomba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz najprawdopodobniej jest tu niewinny. Na początek wyczyść wnętrze kompa, sprawdź i sprawdź czy wentylatory działają prawidłowo. Nie zdejmuj radiatorów ze sprzętu, jeśli nie musisz. Do czyszczenia radiatorów można użyć np. sprężone powietrze, lub pędzelek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna temperatura w Furmarku spadła o 8 stopni a reszta też rośnie jakoś wolniej ale Mirror's Edge cały czas się zacina, może troche mniej, ale cały czas coś jest nie tak.

Zapomniałem dodać, że chłodzenie zostało wymienione na gwarancji na jakieś dziwne z krzyżykiem na środku. Model mojej karty to asus engts 250

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podaj temp. procka pod obciążeniem. Możesz obciążyć prime95 albo occt. Sprawdzisz za pomocą core temp lub real temp. Lub innym programem. A kable uporządkuj na tyle ile możesz, aby zrobić bardziej swobodny przepływ powietrze bez większych zakłóceń.

Edit:A jaki masz cooler? Box czy inny, jeśli inny to model podaj. Ale temp. wygląda ok. Sprawdź test occt. jest to program, który potrafi wykazać niestabilność procka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...