Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafik787

Win 7 - pytanie(a).

Polecane posty

Siemka. Znudził mi się Win XP i dlatego zainteresowałem się Sevenem. Pierwsze pytanie : Czy mój komputer wystarczy do Windowsa 7 i gier? (jedyna nowsza gra w jaką gram to CoD MW2 :) ) 2: Wersja - 32 czy 64 bit? Myślę że 32 bity bo mój procek chyba nie obsługuje 64 :happy:. 3 : Czy płynność będzie podobna jak na XP'eku? Na Vistę nawet nie spojrzałem, bo strasznie muli :). 4 : Czy 17,5-gigowa partycja wystarczy do siódemki? Czy może lepiej zainstalować na innej, 29-gigowej? 5 : Czy sterowniki do tej płyty pod XP będą chodzić pod 7? Proszę o szybką odpowiedź!

Przenoszę temat do odpowiedniego działu.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj na większej partycji, bo siódemka jednak trochę miejsca wetnie. Co do wersji, to instaluj 32 - bitową. Wydajność nie będzie taka jak na XP-ku - trochę spowolni kompa, ale coś za coś, bo w końcu komp nie za nowy. Dobrze ująłeś - prędkość będzie podobna, ale nie taka sama. Ze sterami niestety nie wiem, ale jeśli da się je zainstalować na Viście, to da radę i na 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda.

//w każdym razie powinno ładnie śmigać na 32 bitach.

nie wiem jak x32, ale x64 potrzebuje ok 30GB partycji do poprawnego działania. na 20GB powinno śmigać, ale wiesz, tempy, swap file ... trzeby by się pobawić.

sama winda, po ok 3-4 msc waży z 15-16GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3-4 mies. to ta winda, znając życie będzie już po formacie :P A to 3-letni brat wyłączy z gniazdka/przyciska, a to siostra starsza wywali jakiś plik systemowy... :happy: Zresztą na partycji systemowej nie instaluje gier i programów - od tego mam 3 inne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem i zainstalowałem już Siódemkę (Ultimate 32bit), ale mam problem. System nie wykrywa karty graficznej.

a89dd97e8939204am.jpg

Przez to nie mogę grać w gry. (Na XP'eku wszystko chodzi.) Przykładowo - Gdy odpalam metina2 wyskakuje taki błąd - Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configuration then try again. Gdy próbuję grać w inne gry - zwyczajne "Program przestał działać". Instalowałem już najnowsze HotFixy (10.8 ) pod AGP dla Sevena 32bit, ale po zainstalowaniu i restarcie system się rozwala. Próbowałem instalować starsze wersje, ale nie działają. Do płyty głównej zainstalowałem te sterowniki "nForce_5.10_WinXP2K_WHQL_english", bo te ze strony MSI nie chodzą. Dodam również, że przed chwilą przy przełączaniu utworu w AIMP'ie zdażył mi się BlueScreen... O co chodzi? Czemu system nie wykrywa grafy? Pomooocy! :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie o ten hotfix chodzi. Eee... Jak zainstalować poprzez menedżer urządzeń? :P A czy nawet bez driverów nie powinno wykryć grafiki? Ściągam teraz sterowniki ze strony producenta, które zajmują 120MB (2 razy więcej niż ze strony AMD), jak zadziałają to napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...