Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pi9rce

Zostań redaktorem Warproom.pl

Polecane posty

waarp.jpg


Warproom.pl to świeży wortal o grach. Ktoś mógłby pośpieszyć z zapytaniem na cholerę komu setna strona o tej tematyce? Tu pada odpowiedź: gdybym w tej masie znalazł choćby jedną w zadowalającym stopniu spełniającą moje oczekiwania to bez gadania, nie porywał bym się na tego typu przedsięwzięcie.

Łączymy wszystkie trzy kategorie gier: współczesne, retro i niezależne. Teksty są zamieszczane w równych proporcjach, niemniej osoby gustujące np. wyłącznie w najnowszych grach mogą w całości poświęcić się swojej domenie.

Jeśli przeszkadza Ci że:
-wąskie grono bardziej twórczych, przełomowych gier tonie w tłumie zwyczajności
-strona wizualna samodzielnie decyduje o losach gier
-najnowsza fifka i ta którą pożyczyłem od dziadka wykazują niepokojąco wysokie podobieństwo :rolleyes:

to złożenie podania jest Twoim obowiązkiem.

Korzyści [Praca non-profit, zatem bez gratyfikacji materialnej] :
-ranga redaktora na forum z dotępem do działu dla redekcji
-100 bonusowych ? [kredytów] na forum
-w razie ochoty nowy nick o długości mniejszej niż 6 znaków, np. Jin który należy do grona zastrzeżonych
-możliwość posiadania linku do własnej strony w sygnaturze forum
-w przyszłości znacznie więcej

Obowiązki:
-regularne pisanie, powiedzmy 2-4 teksty na miesiąc
-aktywność również na forum

Wymagania:
-wiek min 15 lat
-poprawne władanie językiem polskim
-mile widziana znajomość języka obcego

Osoby zgłaszające kandydaturę proszone są o przesłanie próbki swoich umiejętności na adres email: pi9rce@gmail.com. Najbardziej porządanym tekstem jest retro recenzja.

W przypadku poprawnej oceny twórczości przyszłego recenzenta, przedstawiamy każdy szczegół współpracy i jeśli obie strony dojdą do porozumienia kandydat zostaje przyjęty na okres próbny.

Spróbuj swoich sił w roli redaktora.

PS. Kilka słów mniej oficjalnym, aczkolwiek bardziej treściwym językiem. Nie jesteśmy jakimś projektem ze stroną domową na cba czy coś na ten kształt :laugh: . Mamy płatny serwer i dobrą polską domenę. Jeśli nadejdzie potrzeba to wykupimy rozsądną reklamę. Sam przez pewien czas blogowałem o retro grach, mam o tym jakieś pojęcie. Mogę zapewnić, że warproom nie upadnie po miesiącu, dwóch czy nawet pół roku. Masz ochotę zamieścić kilka tekstów? Ok, podeślij je na moją pocztę podaną wyżej, prace zostaną gościnnie zamieszczone. Natomiast jeśli posiadasz ambitne plany by razem z nami pokierować nowym przedsięwzięciem to nie masz na co czekać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...