Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matioso

problem z komputerem wyłącza się sam

Polecane posty

Witam

Jestem tu nowy i mam pewien problem a mianowicie komputer mi się sam wyłącza nie wiem czym to jest spowodowane może tym,że nie mam pasty termoprzewodzącej na procesorze może mi ktoś coś poradzić?? a wyłącza się np jak właczę więcej programów czyli np gg przeglądarkę internetową winampa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pasty termoprzewodzącej to samobójstwo... procesor na 100% się gotuje. Jak najszybciej nałóż pastę. Dobry będzie np. Zalman STG-2.

Podaj też pełną konfigurację komputera (w tym markę, model i moc zasilacza). Jak ja lubię jak ludzie chcą rozwiązania problemu a nie chce im się podstawowych rzeczy napisać. Wróżkami nie jesteśmy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, pełna konfiguracja komputera, łącznie z marką i mocą zasilacza. Ściągnij HD Tune i wklej screena z zawartością zakładki health, potem radzę zrobić test pamięci RAM programem Memtest86 lub Memtest 86+, oczywiście z poziomu BIOSu, czyli wypalasz na płytce i startujesz z płytki tak jak podczas instalacjii Windowsa po formatowaniu. Test trwa 3 godziny lub do pierwszego błędu. Ale najpierw screen i konfiguracja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen z HD TUNE:

post-169274-1283092658_thumb.jpg

Konfiguracja komputera:

Procesor:Intel Celeron? CPU 3.06GHz

Płyta Główna: MSI 915GM4

RAM:504 MB RAM

Dysk Twardy: Segate Baracuda 7200.12 160GB

Karta Graficzna: Intel? 82915G/GV/910GL Express Chipset Family Zintegrowana karta graficzna

System: Windows XP Home Edition

Zasilacz: Trust 370W Power Supply Unit

Jeśli by było coś nie podane to proszę powiedzieć co jeszcze bo nie znam się tak jak wy na komputerach więc proszę o pomoc. Komputer ma około 5 lat zasilacz był wymieniany raz , dysk też jest nowy ma 1 miesiąc , wiatraczek na procesorze był wymieniany 2 razy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...