Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiko

Problem z ustawieniami monitora

Polecane posty

Witam! Mam problem z ustawieniami monitora, mianowicie dzisiaj w momencie jak włączyłem komputer obraz był niewyraźny, a jego rozdzielczość była ustawiona na 1024x760. Zmieniłem rozdzielczość, jednakże obraz dalej był niewyraźny, w menadżerze urządzeń nie pokazywało mi nazwy monitora tylko ''rodzajowy monitor inny niż PnP na Nvidia GeForce 9600GT''. W momencie gdy chciałem zmienić ustawienia w monitorze sporo opcji było podpisane ''locked''. Dzień przedtem zainstalowałem sterowniki Nvidia Psyx z ostatniej płyty Cd-action. Rekomendowana rozdzielczość ekranu z 1600x1050 zmieniła się na 1280x1024. Pomożecie :P ??? Nie wiem czy z działem trafiłem to przepraszam jakby co :D Nie wiem czy chodzi o ustawienia monitora po prostu wszystkie te problemy pojawiły się po włączeniu komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiania rozdzielczości często jest spowodowana nieprawidłową pracą sterowników karty graficznej. Spróbuj jest zreinstalować. Sam miałem komputer z takim problemem i po reinstalcji sterowników wszystko powróciło do normy. Wcześniej miałem jeszcze cięższy przypadek i dopiero reistalacja systemu pomogła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...