Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicopl

Ipod Touch/głośniki

Polecane posty

Witam, tak sobie myślę czy jest możliwość podłączenia Ipod Touch do głośników aby muzyka leciała przez głośniki od kompa lecz pc pozostał by wyłączony ???

Jeśli tak da radę to czego potrzeba aby takową operację wykonać ??

Chyba temat w dobrym dziale umieszczony??

Z góry ThX za pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o stacji z głośnikami lecz takowe nie są najtańsze a głośniki pewnie nie będą takie rewelacyjnu no i subofera tam pewnie brak, więc najlepiej chyba zrobić stację dokującą domwowej roboty przedłużacz do kabli i nie będzie tak źle mogę mieć elegancką z dobrego drewna więc z pewnością będzie się dobrze prezentować.

Chyba że znasz jakieś nie najdroższe z dobrymi głośnikami to możesz sypnąć linkami:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to tak wogole to nie myślałem jeszcze parę dni temu o takim sprzęcie poprostu byłem ciekaw jak by Touch sprawował się po podłączeniu do głośników, skoro gra ładnie to wtedy sobie pomyślałem aby jakąs stację dokującą, więc nie odkładałem żadnych funduszy nato w chwili obecnej może w okolicach 300zl dało by radę, za parę miechów to więcej ale nawet gdybym miał więc funduszy to nie wiem czy dałbym na takie coś ale chętnie zobacze twoje propozycje <w wyżej wymienionej sumie> ale podaj też jakieś o 200-300zl droższe jeśli by przypadły mi do gustu to może zacznę odkładać i pomyślę o takim czymś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też zależy jakie masz głośniki i czy coś będzie lepsze od tych głośników w tej cenie.

Polecane są np. produkty JBL, np TEN

Ogólnie stacji dokujący do iPhone/iPod jest od groma w praktycznie każdym przedziale cenowym, jakościowym, funkcjonalnym itd. Choć własnie nie wiem jakie masz głośniki i czy warto kupować stację, ponieważ zazwyczaj są one pozbawione subwoofer'a i ze względu na wielkość(w tyn przedziale cenowym) też nie porażają jakąś genialną jakością, choć wyjątki się zdarzają. Są też np. całe wieże stereo ze stacją, więc wybór jest naprawdę duży :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...