Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the Mon

Rozwiązany: Limit pobierania plików

Polecane posty

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Podczas gry w sieci, oglądania stron www czy korzystaniu ze skype pobieramy jakieś pliki tymczasowe z internetu. Z związku z tym że już niedługo kończy mi się umowa z neostradą (HURA! HURA! HURA!) i zmieniam operatora, pojawił się pewien problem. Będę miał prędkość 20Mb, ale tylko na pierwsze 10 GB w miesiącu.

1. Czy oglądając filmy na youtube, bądź grając przez sieć masz szansę przekroczyć ten limit 10GB?

2. Ile MB danych pobieram z sieci przeglądając strony www, bądź grając przez sieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy oglądając filmy na youtube, bądź grając przez sieć masz szansę przekroczyć ten limit 10GB?

2. Ile MB danych pobieram z sieci przeglądając strony www, bądź grając przez sieć?

1. Ja już nie oglądam filmów na YT ,ponieważ strasznie dużo MB zżera np. jak oglądam 2-3 minuty jakiegoś filmu to mogę stracic 30MB.

2.Jak dużo przeglądam różne strony www to mogę zużyc 100mb lub więcej na dziennie. Teraz wyłączam wtyczke Flash lub obrazki ,wtedy mogę zużyc do 50MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmiki itp. na Youtube, dałoby radę przekroczyć 10GB. Zależy jak kto się na to zapatruje. Jeśli ktoś dużo nie ogląda to może i niemożliwe, ale ja osobiście znam osoby które potrafią bardzo szybko przekroczyć taki limit. Filmiki w lepszej jakości jednak już trochę ważą, a jak niektórzy siedzą całymi dniami i nie mają telewizora w domu to ten limit dla nich jest do pokonania :D

Ludzie mają różne potrzeby, więc nie można powiedzieć czy ktoś przekroczy czy nie, jeśli się go nie zna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekroczyć 10 GB to się da nawet przeglądając strony internetowe. Wg. badań standardowy użytkownik internetu miesięcznie (mowa o ludziach, którzy nie pobierają gier/filmów) zużywa od 3 GB do 6 GB. Porównując ze statystycznym użytkownikiem uzyskujemy odpowiedź, że nie przekroczy. Jeżeli już ktoś ma limit to raczej ogląda filmiki w jakości SD a nie HD. Przy założeniu, że ktoś obejrzy 100 10-cio minutowych filmików na YT zużyje ~ 5 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na download plików będę miał osobne 40 GB na miesiąc. Najważniejsze jest dla mnie jednak te 10 GB na strony www i granie przez sieć.

Czy możecie polecić jakiś programik, który pokaże mi ile MB ściągam podczas gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...