Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darkferan

Company of Heroes:Opposing Fronts, 8 misja "Front Burzowy"

Polecane posty

Witam, mam taki problem, ze nie umiem przejsc tej misji. Nosi nazwe ona Front Burzowy i mam w niej ochraniac takie 3 pkt strategiczne (wystarczy jeden do pozytywnego zakonczenia misji. Probowalem juz chyba z 8 razy, znizylem poziom trudnosci do Niski, lecz niestety nadal mam bardzo duze problemy z ta misja. Prosilbym o jakies wskazowki lub save, jesli ktos ma mozliwosc go przeslac (tzn. save sciagnietego z internetu mam, lecz go nie widzi, nie mam pojecia dlaczego).

Pomozecie ? :)

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że na poziomie łatwym nie możesz tego przejść... Dla pewności - grasz na czystej grze, bez modów? Jeśli tak to kilka porad - bunkruj się w dwóch punktach strategicznych w północnej części mapy. Chodzi mi tutaj o kościół głównie. Plac w centrum sobie daruj. Dla mnie jest najgorszy do obrony. Proponuję ustawić wszystkie "budynki" Brytyjczyków przy kościele, wybudować wokół nich działa, ale tak, żeby kryły potencjalne kierunku natarcia (zerkaj na ukształtowanie mapy) & cóż... Pamiętaj o podstawowych zasadach nie atakowania z frontu co tyczy się zarówno ludzi jak i czołgów (spotkanie z Tygrysem Królewskim ^^) & dopychaj pop cap do maksimum. Tutaj każdy żołnierz się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez modów, czysta wersja, nawet bez zainstalowanej podstawki. Wlasnie tez mnie dziwia moje problemy z ta misja, co strasznie mnie denerwuje. Zrobie jeszcze dzisiaj jedno podejscie. Pozniej stosowalem taktyke, ze ochranialem tylko katedre, tamte dwa pkt olalem. Ale i tak to nic nie dalo :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może dokładnie opisz jakie masz problemy? :) Tzn. kiedy wojska Wermachtu cię atakują & jakie konkretnie jednostki cię załatwiają? Boforsy, działa AT (nie te zwykłe tylko "budowane") & okopy - to powinno zdać swój egzamin, bo na haubice nie warto tracić miejsca i pop capa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu caly czas glownie bronilem tego pkt przy katedrze, najbardziej wysuniety na polnocno - zachodnim kierunku. Wszystko jest ok do momentu, gdy lektor mowi, ze bedzie glowna fala uderzenia, i w tym momencie mam "kredki", zostaje przelamana cala moja obrona i wrog zdobywa ten, ostatni, pkt. Budowalem stanowisko ckm przeciwko piechocie, saperow i dodawalem i bazooke, dla zwyklych zolnierzy dodawalem granatniki. Budowalem glownie czolgi, zapomnialem jak one sie nazywaja, te pierwsze z wozu dla wsparcia maszynowego. Oczywiscie wrogie czolgi zaczodze z flanki, uderzam w bok i w tylny pancerz. Juz nie mam pojecia co dalej :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduj inne umocnienia niż okopy na piechotę, bo nawet saperzy z PIATami nie są najlepsi na Tygrysa. Chyba, że w dużej ilości :P

Jednak gdybyś miał dosyć próbowania to proszę:

http://www.cheathappens.com/show_download.asp?ID=25513

Savegame na całą kampanię, prawdopodobnie z instrukcją jak go wgrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulokuj swój obóz na północnym wschodzie, tam przygotuj też obronę, bo tam będzie natarcie. Przy wąskim gardle, na zachód od rzeczki przygotuj siły głównie przeciwpiechotne. Od południa od bazy przygotuj 1-2 dobrze rozstawione działa przeciwpancerne. Jak będziesz miał farta, to Tygrys Królewski wyjedzie Ci prosto pod działa i będzie po kłopocie, a jeśli nie to na łatwym poziomie trudności śmiało możesz skupić na niego wszystkie swoje czołgi. Jak już zamienisz go w kupę złomu, to rozstaw jednostki tak by broniły w/w miejsc.

Albo krok po kroku wyznaczonym przez autora sposobem-http://www.youtube.com/watch?v=riSvbQCi0WQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawilem, zostawilem, tylko nie wczytywalem gre, tylko przechodzilem do menu wyboru misji i z tamtad rozpoczynalem.

Ale problem juz rozwiazany, nie ochranialem katedry tylko wlasnie ten pkt polnocno-wschodniej czesci mapy. Dzieki wielkie za pomoc, teraz rozpoczynam I kampanie. Gdyby nie Wy, to bym nie przeszedl, jeszcze raz Wielkie Dzieki Za Pomoc.

Jeszcze mam jedna prosbe, a mianowicie, jesli to mozliwe, to prosze o nie zamykanie tego tematu, gdyz na pewno sie gdzies zatne w I kampanii i bez sensu byloby zakladac nowy topic.

Jeszcze raz wielkie dzieki, gdybym mial mozliwosc, to bym postawil Wam piwko, lub ewentualnie oranzade :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...