Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Splint3rPL

Call of Duty: Black Ops - Nie mogę uruchomić gry

Polecane posty

Witam. Wczoraj zainstalowałem Call of Duty Black Ops. Uruchomiłem, żeby sprawdzić czy działa i wyłączyłem. Później chciałem sobie wreszcie zagrać. Wyskoczył mi błąd. Zrestartowałem kompa, próbowałem uruchomić jako administrator itd. Nic nie pomogło. Przeinstalowałem więc CoDa. Włączyłem, przeszedłem pierwszą misję i musiałem wyjść. Wyłączyłem więc komputer i teraz ponownie chciałem zagrać. Znów wywaliło ten sam błąd (SCREEN).

Może ktoś wie co zrobić? Nie będę przecież przed każdym "posiedzeniem" przed komputerem przeinstalowywał CoDa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupiłeś gręw Polsce, ale jeżeli nie to na forum Steama znalazłem rozwiązanie, otóż musisz znaleźć sieci Polskie pliki językowe, pobrać je a następnie podmienić folder "Zone" w steam/steamapps/common/black ops

Jeżeli nie zadziała to pogrzebię jeszcze po sieci.;p

Edit:Pisało tam jeszcze, aby po instalacji nie zmieniać języka gry, podobno nie wszędzie to działa, za to pierwszy sposób wszyscy chwalą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w steamapps\common\call of duty black ops utwórz (jeśli go nie masz) plik localization.txt

następnie wklej do niego to :

polish


WIN_CONFIGURE_UPDATED_TITLE
"Recommended Settings Updated"


WIN_CONFIGURE_UPDATED_BODY
"The recommended settings have been updated since the last time you ran Call of Duty.
Would you like the game to configure itself optimally with these new settings?

This is recommended for most people.  It will change your system settings but not your controls."



WIN_LOW_MEMORY_BODY
"It looks like you are low on virtual memory.
This can cause the game to run slowly and it may stop completely.
It is highly recommended that you close some programs before running Call of Duty.

Do you want to run Call of Duty anyway?"


WIN_LOW_MEMORY_TITLE
"Low Memory"


WIN_COLORDEPTH_WARN_BODY
"It is highly unlikely that a correct windowed display can be
initialized with the current desktop display depth.  Select
'OK' to try anyway.  Press 'Cancel' if you wish to quit."


WIN_COLORDEPTH_WARN_TITLE
"Low Desktop Color Depth"


WIN_COMPUTER_CHANGE_BODY
"Your computer appears to have changed since the last time you ran Call of Duty.
Would you like the game to configure itself optimally for your new hardware?

This is recommended for most people.
It will change your system settings but not your controls."


WIN_COMPUTER_CHANGE_TITLE
"Set Optimal Settings?"


WIN_DISK_FULL_BODY
"Call of Duty: BlackOps couldn't write a file.  The hard drive is probably full."


WIN_DISK_FULL_TITLE
"File Write Error"


WIN_IMPROPER_QUIT_BODY
"It appears that Call of Duty: BlackOps did not quit properly the last time it ran.
Do you want to run the game in safe mode?

This is recommended for most people.
It will change your system settings but not your controls."


WIN_IMPROPER_QUIT_TITLE
"Run In Safe Mode?"


WIN_ERROR
"Fatal Error"

WIN_NO_STEAM
"Steam must be running to play this game."

WIN_OUT_OF_MEM_BODY
"Out of memory error.  You are probably low on hard disk space."


WIN_OUT_OF_MEM_TITLE
"Out of memory error"


WIN_UNABLE_LOAD_DLL_BODY
"Unable to load a DLL.  Possibly due to low memory, insufficient hard drive space, or missing DLL files."


WIN_DIRECTX_INIT_TITLE
"DirectX Error"

WIN_DIRECTX_INIT_BODY
"DirectX encountered an unrecoverable error.

Check the readme for possible solutions."

WIN_EXE_ALREADY_RUNNING
"Call of Duty: BlackOps is already running.

You can switch between game modes from the menu."


WIN_COULDNT_START_PROCESS
"Could not start process."

coprawda błędy pokazywane przed uruchomieniem gry będą po angielsku (grę mam po angielsku, skopiowałem i wkleiłem to co mam w tym pliku), ale resztę będziesz miał po polsku (o ile pliki gry masz polskie, jeśli angielskie to zmień pierwszą linijkę z "polish" na "english"). Aby zapobiec temu problemowi w przyszłości w bibliotece gier kliknij call of duty black ops prawym przyciskiem myszy ->właściwości->aktualizacje-> z listy pod napisem "automatyczna aktualizacja" wybierz "nie aktualizuj automatycznie". Dla multiplayera zostaw, bo jak wyjdzie jakiś update, to ci go nie pobierze i nie będziesz mógł grać w multi.

a i tak z ciekawości się spytam - dzielisz z kimś kompa, ew. steam jest czasami przelogowywany na inne konto z black opsem ? Czasami jak jest inna wersja językowa to steam próbuje aktualizować pliki i podmienia lub kasuje obecne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...