Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostek941

Battlefield 3 - nie mogę włączyć gry

Polecane posty

Witam. Mam wielki problem z zagraniem w BF3 :/ Gdy klikam w Originie na zagraj nic się nie dzieje... Nawet nie pojawia się przeglądarka z włączonym Battlelogiem jak to było w becie. Bardzo proszę o pomoc

Dobra. do zamknięcia. Przepraszam ale naprawdę byłem zrezygnowany... Na amerykańskim forum przeczytałem że trzeba wyłączyć jakiś proces w menedżerze zadań i działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem a nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania... Gdy klikam na ikonkę uruchomienia BF3 wyświetla się komunikat o tym, bym aktywował grę (co już wcześniej zrobiłem). Gdy próbuję się zalogować w tym oknie na konto origin, pokazuje się okienko mówiące, że podałem nieprawidłowe hasło lub nazwę konta (na 100% się nie pomyliłem)... Gdy klikam z kolei na przycisk odpowiadający za podanie kodu, włącza się ekran ciągłego ładowania aktualizacji...

Proszę o pomoc!!! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem dziś BF 3 w empiku i już mnie krew zalewa.

Jak zacząłem instalować na samym początku podałem klucz. Po instalacji oraz patchu 500MB jak uruchamiam grę wyskakuje:

50343308.jpg

Wybieram opcję "Wprowadź kod" (nie wiem z jakiej paki w ogóle, gre aktywowałem przy instalacji).

Wyskakuje to okno z "wiecznym ładowaniem" :

71127851.jpg

I to by było na tyle.

EDIT\\ Po 10 minutach :

52632031.jpg

Aktywować gry nie może ale post na forum napisałem...ciekawe, nie?

Ktoś wie jak to naprawić.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam wielki problem z zagraniem w BF3 :/ Gdy klikam w Originie na zagraj nic się nie dzieje... Nawet nie pojawia się przeglądarka z włączonym Battlelogiem jak to było w becie. Bardzo proszę o pomoc

Dobra. do zamknięcia. Przepraszam ale naprawdę byłem zrezygnowany... Na amerykańskim forum przeczytałem że trzeba wyłączyć jakiś proces w menedżerze zadań i działa :)

A możesz podać jaki to był proces który blokował odpalenie gry???

Mam ten sam problem co kolega powyżej:(

Grę zainstalowałem już wczoraj bo mam wersjię limitowaną i przy instalacji pisało że kod produktu jest poprawny i w ogóle.

Dziś prosi ponownie o podanie klucza ale ciagle sie ładuje, ładuje i załadować strony by wprowadzić kod!

Ma ktoś pomysł bądź rozwiązanie problemu???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! U mnie wszystko git, ale gdy uruchamiam w orgin BF3 stwierdza, że nie poprawnie zainstalowałem grę albo cośtam, a z pulpitu jak włącze to czeka, potem włącza EA aktywacje i mówi, że aktualizacja niemożliwa. klikam wprowadź klucz produktu, on wtedy DŁUUUUUUUUGO ładuje a potem stwierdza >uwaga< że nie mam internetu! mam internet i edycję limitowaną więc o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja mam to samo co wszyscy. Dodzwonienie się do pomocy technicznej EA graniczy z cudem. Ja próbuję, ale jak możecie to też spróbójcie. Numer: 22 397 44 34

Pracują do 21.... Niech ten kto się dodzwoni (i czegoś dowie) napisze. Może to przyniesie jakiś skutek. Wszak wydaliśmy na grę trochę pieniędzy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...