Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Burza'P

Jaki zasilacz do takiego zestawu?

Polecane posty

Hey!

Zestaw jak poniżej. Obecny zasilacz to Corsair TX650+Bronze. O ile do tej pory wystarczał to wyszło GTAV i okazało się, że nie mogę wykorzystać całej mocy z karty graficznej oraz pojawiły się crashe chyba z powodu zbyt szybkiego osiągania gpu voltage limit.

Zasilacz chcę sprzedać i kupić nowy. Pytanie jaki, prawdopodobnie będę chciał za rok kupić GTX960. 850W da radę? Myślałem o tym:

XFX 850W XXX Semi Modular 80+ Bronze Single EasyRail, ok. 450zł

Od razu zaznaczam, że raczej nie ma być modularny, nie chcę wydać za dużo kasy, ale też nie chcę kupić shitu.

Konfig:

Motherboard: ASUS P8Z77-V LX2 Intel Z77 LGA 1155

RAM: CORSAIR DDR3 8GB (2x4GB)/ 1866MHz 9-10-9-27 Vengeance LP

SSD: SSD ADATA XPG SX900 128GB SATA3 MLC odcz/ zap; 550/ 520MBs 85K IOPS TRIMM

Power Supply: Corsair TX650 V2 80 PLUS Bronze, ATX 650W, EU version

Processor: INTEL Core i5-3570k 4.4GHz LGA1155 BOX

Graphics card: ZOTAC GeForce GTX 660 Ti

HDD 500 GB

2 wiatraki 120mm na obudowie, 2 na procku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Okazało się, ze stałem się kopalnią bitcoinów, po usunięciu tego syfu grafika chodzi normalnie, gtav nie miałem jeszcze czasu przetestowac.

Hm... Bo powiem, z czym problem. Generalnie odpalam gtav, chodzi mi płynnie jakieś 10 minut po czym następuje fps drop z 60 do 20 i po następnych 3 minutach crash systemu.

Odpaliłem program Geeks3d GPU shark i gdy zaczyna się fps drop pokazuje się GPU voltage limit reached

volt.jpg

Zauważyłem również, że po wyjściu z GTAV nadal zużyciue GPU utrzymuje się na 98% i mam cały czas "GPU voltage limit reached". Dopiero po resecie kompa wszystko wraca do normy. Żeby nie było to tylko GTAV to sprawdziłem, że nawet jak w Autocadzie pracuję to jak dojdzie do "GPU voltage limit reached" i wyjdę z cada to nawet jeśli nic nie robie na kompie (przez nie ważne ile minut) to cały czasu zużycie GPu jest na 98%. Jedyna różnica między cadem a gtav jest taka, że na cadzie po osiągnięciu "gpu volt. limit" mogę wnim pracowac ile chcę, ale gta się crashuje

Jeszcze raz ściągnąęłm i zainstlowałem sterowniki robiąc czysta instalacje, ale nie pomogło.

GTAV zainstalowane na HDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...