Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

"Istnieją historie, które opowiada się po wielokroć. Niektóre powtarza się dzieciom. Traktują one o dziejach szczepu, o tym, co nadaje się do zjedzenia, a co nie. Uczą i ostrzegają. Są też historie opowiadane przez kobiety w ich tajemnym języku, którego nie uczy się młodszych chłopców, a starsi są zbyt mądrzy, by się nimi zajmować. Historii tych mężczyźni nie słyszą. Są historie, które opowiadają sobie mężczyźni nocą w męskiej chacie. Rubaszne historie o jaszczurze, który stracił męski członek, o malabayo, oszuście, który sprzedał małpie łajno królowi lwu, twierdząc, iż to dusza księżyca. Są historie, które opowiada sobie cały szczep podczas świąt i uczt: o kamieniu, który podskoczył, o tym, skąd wziął się ogień, i wiele, wiele innych. Opowieści wzniosłe i przyziemne, powtarzane i wysłuchiwane po wielokroć. Jest też historia, którą opowiada się tylko raz."

Część pytań przemilczę, na większość jednak odpowiem wrednie lub miło w zależności od kaprysu i ilości dostępnej chałwy. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć redaktorkę wśród tego napakowanego testosteronem stada panów wink_prosty.gif

Na początku chciałbym pogratulować awansu z poziomu "współpracownik" na "redaktor" - Twoje teksty są naprawdę świetne, zwłaszcza GEJ(m)PLAY - ciekawe podejście do tematu, który jest w naszym kraju zamiatany pod dywan lub tak wyolbrzymiany, że cegły latają. Ale nie o tym tutaj, bo co wino, kobiety i śpiew, to wino, kobiety i śpiew smile_prosty.gif

1. Jaki jest twój ulubiony gatunek gier? Masz w ogóle takowy?

2. Posiadasz jakąś konsolę?

3. Uprawiasz jakiś sport?

4. Powiedz coś śmiesznego smile_prosty.gif

@down - Przykro mi, spóźniłeś się z pytaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć redaktorkę wśród tego napakowanego testosteronem stada panów wink_prosty.gif

Ktoś musi te cysterny testosteronu ustawiać wink_prosty.gif

Na początku chciałbym pogratulować awansu z poziomu "współpracownik" na "redaktor"

Nie do końca jest tak, jak mówisz. Wciąż pozostaję współpracownikiem redakcji, mimo że już prawie się z nią nie rozstaję wink_prosty.gif

Słownik Języka Polskiego:

redaktor

1. pracownik redakcji wydawniczej, telewizyjnej lub radiowej, zajmujący się przygotowaniem materiału redakcyjnego lub opracowaniem audycji;

2. osoba redagująca, przygotowująca tekst

Idąc tym tropem, każdy piszący współpracownik jest redaktorem.

I dziękuję za słowa uznania smile_prosty.gif To, co działo się po opublikowaniu Gej(m) play najlepiej pokazuje, że nie do końca jesteśmy z tym tematem oswojeni. Mam nadzieję, że to kwestia czasu.

1. Jaki jest twój ulubiony gatunek gier? Masz w ogóle takowy?

2. Posiadasz jakąś konsolę?

3. Uprawiasz jakiś sport?

4. Powiedz coś śmiesznego smile_prosty.gif

1. Przygodowe. Potem indie. A potem już kilka gatunków naraz. Dodam, iż gier sportowych nie tknę nawet kijem baseballowym. Chyba że wystarczająco mocno smile_prosty.gif

2. Nie, jestem absolutnie niekonsolowa. Bez WSAD-a nie ma gry! Ale obiecuję, że prędzej czy później nauczę się obsługiwać pada w stopniu większym niż potrzebny jest do bijatyk ;]

3. Od miesiąca nie. A wcześniej sporo. Przede wszystkim taniec, fitness, czasami basen. Plus oczywiście szachy.

4. Nie umiem na trzeźwo wink_prosty.gif

Jak myślisz, ile czasu upłynie, nim ktoś zada zestaw durnych pytań typu "Ulubiony kolor/gra/zwierzę/potrawa/drużyna piłkarska/wzorek na papierze toaletowym"?

smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, pod jaką ksywą piszesz w CD-Action, bo nie wiem, za które uznać Twoje teksty chociażby w najnowszym CD-Action. Ale to bardzo fajnie, że w końcu jest jakieś zróżnicowanie. Którą przygodówkę uważasz za najwybitniejszym w swoim gatunku? Oglądałaś może Looper'a (vel Pętlę Czasu)? I co sądzisz o grach MMO?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, pod jaką ksywą piszesz w CD-Action, bo nie wiem, za które uznać Twoje teksty chociażby w najnowszym CD-Action.

Piszę jako dziewiątka kier lub 9kier, ale nie pojawiam się w każdym numerze. W ostatnim możesz znaleźć moją zapowiedź gry The Banner Saga.

Którą przygodówkę uważasz za najwybitniejszym w swoim gatunku?

Ciężko powiedzieć, bo przygodówki to nie taki jednorodny gatunek. Czym innym jest Neverhood, czym innym Sanitarium, czym innym jeszcze Gobliiins 3. Absolutny zresztą w moim odczuciu klasyk.

Oglądałaś może Looper'a (vel Pętlę Czasu)?

Nie.

I co sądzisz o grach MMO?

Straszne pożeracze czasu, ale przyjemne. W moim przypadku sesje przy MMO kończą się wielogodzinnymi rozmowami z przypadkowymi osobami, na co niestety nie mogę sobie aktualnie pozwolić czasowo. Plus, świadomość niekończącej się opowieści sprawia, że traktuję je jak doły, z których ciężko mi się będzie wygramolić, kiedy już wpadnę ;)

Witaj. Miejsce zamieszkania - Kostrzyn nad Odrą, bywasz na Woodstocku ? tongue_prosty.gif

Oczywiście, że bywam, od wielu lat :) Teraz już bardziej turystycznie, bo impreza mnie tak nie ekscytuje, ale wciąż tradycyjnie przełom lipca i sierpnia spędzam w województwie lubuskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli pod scenę, w tłum nie wbijasz już ? tongue_prosty.gif w tym roku, o ile byłaś na tegorocznym, spodobał Ci się jakiś z zespołów ?

Nie, scena i tłum już mnie tak nie jarają jak dawniej ;) Bywam, jak napisałam wcześniej, co roku, więc ten nie był wyjątkiem. Tym razem jednak wpadłam tylko na kilka godzin i nie uczestniczyłam szczególnie w koncertach, ale kiedy przeglądałam plan imprezy, nic nie mnie specjalnie nie chwyciło za serce. Bardziej mnie interesuje sam klimat Woodstocku niż towarzyszące imprezie koncerty.

1.Lubisz wyścigi?

2.Lubisz książki?

3.Jak jest twoja najbardziej znienawidzona gra?

1. Nie.

2. Oczywiście.

3. Nie wiem. Jeśli mi się coś nie podoba, przestaję w to grać, zanim zdążę to znienawidzić ;)

Zamierzać być nową Jaspin?

Zamierzam być sobą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat? biggrin_prosty.gif

24 ;)

Teraz na serio. Jak oceniasz serię CoD? Która część najbardziej Ci się podobała?

Powiem Ci, jak z Call of Duty zrobi się point'n'click ;) A poważniej, moja znajomość CoD-a jest dość pobieżna, a z reguły nie wypowiadam się na temat tego, czego dobrze nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożesz ty moj... przytaszczyli tutaj kogoś nowego biggrin_prosty.gif I to w dodatku kobietę!

Sama się przyszlajała wink_prosty.gif

tłuczesz w coś namiętnie teraz?

W Borderlands 2 na przemian z The Book of Unwritten Tales. Niestety brak czasu nie pozwala mi skończyć ani jednego, ani drugiego wink_prosty.gif

Dlaczego jest cię tak mało w piśmie? biggrin_prosty.gif

Póki co. Nie martw się, postaram się, żebyś jeszcze zdążył mieć mnie dość wink_prosty.gif

Wyjawisz swoje gusta muzyczne?

Tak wink_prosty.gif

Zadając zamknięte pytanie, spodziewaj się zamkniętej odpowiedzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "dziewiątka kier" jest przypadkowym pseudonimem, czy też wśród Twych pasji znajduje się któraś z gier karcianych? wink_prosty.gif

To podobno najszczęśliwsza karta w całej talii.

Co do drugiej części pytania, nie pogardzę pokerem (w wersji grzecznej: makao) w dobrym gronie. W ogóle uważam gry hazardowe za szalenie interesujące, dlatego trzymam się od nich z daleka i ograniczam do borderlandsowych automatów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie: czy uważasz tak jak Berlin, że Iron Maiden jest najnudniejszym zespołem na świecie? Czy trawisz zespoły nu-metalowe takie jak Korn i Slipknot? Czy bliżej jesteś sercem do klasycznych zespołów rockowych, czy wolisz takie Foo Fighters i podobne? Czy słuchasz jakiegoś radia, czy opierasz się na własnych zbiorach? tongue_prosty.gif

Ten avatar to twoja podobizna? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś na co obecnie czekasz z wyjątkową niecierpliwością, tytuł jaki chcesz dostać w swoje ręce przy premierze, coś co po prostu chcesz mieć nieważne co? biggrin_prosty.gif

Nie. Jestem zen.

W takim razie: czy uważasz tak jak Berlin, że Iron Maiden jest najnudniejszym zespołem na świecie? Czy trawisz zespoły nu-metalowe takie jak Korn i Slipknot? Czy bliżej jesteś sercem do klasycznych zespołów rockowych, czy wolisz takie Foo Fighters i podobne? Czy słuchasz jakiegoś radia, czy opierasz się na własnych zbiorach? tongue_prosty.gif

Akurat za Iron Maiden dałabym się pokroić, to od wielu lat numer jeden na mojej liście. Z Korna natomiast wyrosłam, mniej więcej wychodząc z gimnazjum wink_prosty.gif Teraz ciężko mi jednoznacznie powiedzieć, jakich gatunków słucham najczęściej: od muzyki filmowo-growej, poprzez cięższe brzmienia i kobiecy jazz, a skończywszy na muzyce orientalnej i relaksacyjnej. Radia nie słucham, ale czasem wchodzę na strony typy stereomood.com.

A Berlin za coś takiego powinien dostać bana wink_prosty.gif

Ten avatar to twoja podobizna? wink_prosty.gif

Nie, lepiej się maluję wink_prosty.gif Choć kolor włosów mam podobny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Iron Maiden masz jedno wielkie, gigantyczne \M/!!! :D

W związku z nimi muszę zadać pytania, bo inaczej byłbym chory:

- ulubiony album?

- najlepszy kawałek?

- byłaś może na koncercie na Bemowie podczas Sonisphere Festival?

- co sądzisz o ostatnim albumie?

Ofc może niesłusznie zakładam, że jesteś zaznajomiona z większością jak nie całą ich dyskografią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ulubiony album?

Chyba The Number of the Beast, ale ciężko powiedzieć. Z koncertowych oczywiście Rock in Rio.

- najlepszy kawałek?

Nie potrafię się zdecydować, więc wymienię kilka jednym tchem: The Clairvoyant, Infinite Dreams, Wasting Love, The Evil That Men Do, 22 Acacia Avenue, Fear of the Dark (w wersji z Rio)...

- byłaś może na koncercie na Bemowie podczas Sonisphere Festival?

Nie.

- co sądzisz o ostatnim albumie?

Za mało go słuchałam. Skończyły się czasy, kiedy mogłam leżeć pół dnia na balkonie i słuchać Maidenów ;) Niemniej próbuję się przegryźć z nim od jakiegoś czasu, zapytaj za parę miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...