Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa wersja cdaction.pl - raporty o błędach, oceny, opinie

Polecane posty

Jasno... Bardzo jasno... ZDECYDOWANIE za jasno...

Wolałem jasne napisy na ciemnym tle :( Teraz monitor ciągnie więcej prądu :(

Brakuje też wyróżnionych i nowych blogów (wiem, że są na dole, ale za mało widoczne, szczególnie te nowe wpisy) i szybkiego dostępu do nowych wiadomości bezpośrednio z głównej CD-Action (bez potrzeby wchodzenia na forum)

IMO stara wersja była o wiele lepsza (przynajmniej, jeśli chodzi o kolorystykę)

Podoba mi się natomiast wyróżnienie konkursów (ale brakuje mi tam jakiegoś Wwweekendowego... ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym zobaczeniu nowej strony rzeczywiście się zdziwiłem i myślałem, że zaraz zacznę narzekać :wink: Na szczęście po dokładniejszym zapoznaniu się z odświeżoną wersją cdaction.pl stwierdzam, że wszystko jest faktycznie bardziej czytelne i przejrzyste. Kolory wcale nie są złe, jedyne co bym zmienił, to "pozostałości" po dawnym wyglądzie, np. niepasujące do reszty okienko komentarzy pod newsami. Wygląd forum może zostać :happy:

Bardzo podoba mi się natomiast możliwość komentowania filmików i obrazków z gier (będzie ich więcej! trzymam za słowo...) oraz ich obszerny katalog. Wydaje mi się, że teraz poruszanie się po stronie będzie jeszcze wygodniejsze i ogólnie wszystko wychodzi na duży + :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLOGI BLOGI I JESZCZE RAZ BLOGI! Zepchnęliście je na szary koniec, gdzie praktycznie ich nie widać (ja sam za pierwszym razem ich nie widziałem, dopiero komentarz jakiegoś użytkownika mnie oświecił). Proponuje też żebyście te mini okienka blogowe zostawili jak było wcześniej, na tą chwilę "promowane" są blogi polecane, a z wpisów zwykłych użytkowników został sam temat, przez co szary użytkownik piszę bloga tylko dla siebie, bo na pewno po tym 'zabiegu' wyświetlenie zwykłych wpisów zmaleje. No, to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie teraz jest o niebo lepiej. Nawet lepiej od tej szaty z przed dwóch lat ;) Przeżyłem niemałe zaskoczenie, gdy pootwierałem paręnaście okienek w przeglądarce i przełączyłem na cdation.pl - myślałem, że to nowa wersja Onetu :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to co napisałem w komentarzu. Ogólnie całość mi się podoba, ale to białe tło IMHO powinno być szare, aby wpasowywało się w całą kolorystykę strony, a w tym głównym oknie, tytuły nie powinny zachodzić na obrazek. Takie moje małe osobiste zdanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. To co najważniejsze strona jest przejrzysta, estetycznie to wszystko wygląda.

To co mi się nie podoba, możliwe że spowodowane błędem: ramka z nagłówkami artykułów wchodzi na obrazki obok. >KLIK< rozdzielczość monitora 1440x900. Białe napisy HIT KONKURS w kolorowych strzałkach kiepsko wyglądają. Wypadałoby troszkę stonować tą biel.

EDIT:

Okienko z aktualnym numerem CDA, też kiepsko dobrane kolorystycznie, zbyt jaskrawo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem błąd (chyba, bo nie jestem pewny na 100%).

Nie byłem zalogowany, a mogłem brać udział w ankiecie. To może się przyczynić do wielu fałszywych ankiet.

A odnośnie stronki to widać nareszcie że to już nie beta (trwała dłużej niż jakakolwiek inna beta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że newsy na białym tle to porażka. Na forum używam ciemnej skórki - po prostu nie lubię jasnych, rażących po oczach kolorów na monitorach. Od białego to są książki, IMO w internecie powinno być jak najciemniej. Poza tym za dużo miejsca po obu stronach. Wcześniej było bardziej ściśnięte i było lepiej. Np.: kogoś interesują blogi, to musi teraz zjeżdżać na sam dół. Oprócz tych mankamentów to jest ładniej - dobrze, że strona się zmienia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko ok, poza jednym- blogi, blogi i jeszcze raz blogi! Dlaczego blogi są na samym dole? Teraz mało kto tam zajrzy. Dlaczego nowe wpisy to tylko sam tytuł, a blogi polecane to też poczatek wpisu? Obie kategorie powinny być pokazane w ten sam sposób. Prosze, zmieńcie to i przesuńcie blogi wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też - jak i większość - jestem za tym, by nowe wpisy na blogach jak i te wyróżnione dać wyżej i po prawej. Ogólnie jest nieźle, kolorystyka tez jakoś bardziej mi pasuje, choć chyba kontrast newsów do reszty jest nieco za duży.

EDIT:

Zapomniałbym. Fajna byłaby opcja edycji komentarzy w newsach, to chyba się każdy zgodzi. I kolor tabelek komentarzy w newsach został stary - teraz nie bardzo do całości pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zdziwko mnie złapało jak dzisiaj zajrzałem na stronkę :D Wygląd jest na prawdę bardzo dobry. Jedynym minusem właśnie jest umiejscowienie informacji o blogach. Bo rzeczywiście mało kto tam zajrzy. Ale prócz tego stronka wygląda świetnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ciemniejsze tło ... białe w kontraście reszty bije po oczach, bo jakby całość była biała/jasna nie byłoby źle...w takiej sytuacji trza utrzymać tonacje

2. Blog-i są w mało korzystnym miejscu i nie rzucają się w oczy. Trza ich szukać.

3. Przy okazji zrąbały się filmiki (by najmniej ten z Silent Hunter 5 ... bo się nic nie ładuje ... by najmniej mi)

4. Skoro grzebiecie się już w kodzie to wprowadźcie edycje/usuwanie komentarzy, bo tego brakuje już od dawien dawna. Przydałoby się również zagnieżdżanie komentarzy (odpowiedź na komentarz, żeby zachować wątek ... ostatnio popularna funkcja ... obyłoby się przytaczania czyjegoś komentarza/nick-a)

5. Wersja LITE na komórki. Obecna strona w Opera MINI ładuje się dłużej ale jako całość ... bez doładowywania. Część rzeczy w LITE można byłoby wywalić, aby działała szybciej i sprawniej.

6. Przydałaby się funkcja filtrowania wiadomości (dziś,wczoraj,z tygodnia, z miesiąca, wszystkie)

Takie tam :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...